Aktualizacja Windowsa 8 do 8.1

Witam,

od wczoraj posiadam nowego laptopa z wgranym Windowsem 8. Mój problem polega na zaktualizowaniu jego do Windowsa 8.1. W Sklepie Windows nie widzę aktualizacji, w ustawieniach komputera również jest niewidoczna. Gdzieś czytałem, że za darmo możnabyło aktualizować Windowsa do stycznia. Jak to jest naprawdę? Czekam na rady. Dzięki z góry. :slight_smile:

Cześć,

 

Aktualizacja Windows 8 do 8.1 jest darmowa.

A co do jej braku w sklepie, przeczytaj: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/why-can-t-find-update-store

witam aktualizacja w sklepie pojawi się gdy zainstalują ci się w systemie wszystkie wymagane do jej instalacji aktualizacje i łatki więc trochę cierpliwośći pozdrawiam !

Nie jest wymagana pełna aktualizacja systemu. Zainstaluj tylko te 2 aktualizacje KB 2871389 i KB 2917499. Zrób restart i powinno zadziałać.

@

shadow_gold-man

 

to nie ma znaczenia predzej czy pozniej te aktualziacje i tak sie zainstalują.

 

wiec co za różnica kiedy je zainstaluje.

@ MrBeckham666

Jeżeli nie ma ustawione Windows Update na automatyczne aktualizacje, tylko sam decyduje o tym, to nic mu się nie zainstaluje bez jego wiedzy. Więc nie koniecznie muszą się same zainstalować.

 

Mam ustawione Windows Update. Podczas włączania komputera wyświetla mi, że zostanie on wyłączony za 2 dni w celu pełnej aktualizacji. Poczekam, zobaczę co się stanie. Dzięki za pomoc wszystkim. :slight_smile:

Mozesz go uruchomić ponownie już teraz. komunikat, że zostanie wylączony za 2 dni oznacza, że aktualizacje zostały pobrane, ale zostana zainstalowane przy następnym uruchomieniu, które za 2 dni nastąpi automatycznie czy tego chcesz, czy nie. W wysuwanym pasku po prawej powinieneś mieć Ustawienia -> Zasilanie -> “zaktualizuj i uruchom ponownie” i/lub “zaktualizuj i zamknij”

Wszystko przebiegło pomyślnie. Od dzisiaj pracuję na Windowsie 8.1.

Pozdrawiam. :smiley: