Allegro problem z logowaniem

Witam! Otóż dzisiaj chciałem sobie wejść na allegro i sprawdzić to i owo. Gdy wpisałem login i hasło wyskakiwał komunikat “Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło”. Mimo,że wpisuje z 10 razy prawidłowo login i hasło i tak nic to nie zmienia.Czy allegro jest zawsze takie awaryjne? Czy tylko u mnie jest ten problem? Próbowałem nawet ustawień które opisali dla mojej przeglądarki (Google Chrome). Bardzo mi zależy,ponieważ mam tam rozpoczęte aukcje. A może jest jakaś awaria? Wypowie się ktoś?

Awarii na Allegro nie ma. Sprawdź w innej przeglądarce.

Próbowałem też na internet explorer i ten sam błąd. Co jest grane?

U mnie również dobrze chodzi. Może ktoś po prostu ma dane twojego konta i coś pozmieniał.

FilipSS ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Spróbuj użyć opcji przypominania hasła: https://ssl.allegro.pl/Password/Reminder.php

Spróbuj przywrócenia hasła na e-maila i szybko loguj się i zmieniaj na inne. Wygląda na to że ktoś manipulował twoim kontem.

Kiedyś miałem podobną sytuacje, z tym że niechcący wypuściłem hasło “na zewnątrz” sprzedając używany sprzęt na którym było kilka haseł. Sam nie dopilnowałem, aby skasować je, nie mówiąc o nadpisaniu. Na szczęście hasła okresowo zmieniam a tamte były nieaktualne. Ale allegro zareagowało. Zorientowałem się gdy dostałem komentarz od kupującego czyli otrzymał felerny przedmiot z passami. Loguję się do allegro a tu wita mnie informacja, że koniecznie muszę zmienić hasło logowania ze względów bezpieczeństwa. Po chwili zorientowałem się co jest, ale komunikat na początku mnie zdziwił. Zapewne delikwent próbował wielokrotnie wklepywać moje hasło, login znał już, w końcu kupił przedmiot ode mnie.

Więc w twoim przypadku również wątpię, aby allegro było winne. Dziś cały dzień loguję się bez kłopotu.

ja również mam problem z zalogowaniem się na swoje konto

przypominanie hasła nic nie dało ;/

No tak,ale jeśli ktoś wchodziłby na moje konto wyświetliłoby sie na moim koncie ostatnie logowanie. A ostatnio allegro pokazywało mi,że :Ostatnio logował się: 22.08.2012, 16:40:59 czyli zgadzam się z tym bo właśnie wtedy ostatni raz logowałem się do konta. Jeśli załóżmy ktoś wszedł mi na konto to informacja o ostatnim logowaniu by się zmieniła co nie? Więc chyba “włamanie na konto” można wykluczyć. Ze zmianą hasła też jest mały problem,ponieważ skrzynka pocztowa (o2.pl) też nie chce mnie zalogować na konto które jest pod allegro. Pisze,że podaje zły login lub hasło. Na inne konta w tej samej poczcie wchodzi idealnie. Już nie wiem co o tym mam myśleć. Czy kolega wyżej też ma tak jak ja?