Android zablokowany. Zbyt wiele prób narysowania wzoru

Witam!

Siostra posiada tablet AINOL Novo 7 Advanced 2. Zainstalowała sobie program, który odblokowuje urządzenie po odpowiednim połączeniu kropek i oczywiście zapomniała wzoru. Po włączeniu tablet jest zablokowany i wyświetla się komunikat

Zbyt wiele prób narysowania wzoru!

oraz

Aby odblokować, zaloguj się za pomocą konta Google

Niby nic trudnego, lecz nie chce przyjąć poprawnych danych. Pewnie dlatego, że na pasku jest komunikat o braku Internetu. Jak więc połączyć się z siecią skoro nie mam dostępu do niczego lub jak to obejść/usunąć?

Zainstalować na nowo ROM

Na 100% jest możliwość awaryjnego odblokowania tylko nie podałeś żadnej informacji odnośnie tego softu. Android zresztą posiada wbudowaną taką funkcję.

Nie wiem co to był za program gdyż nie użytkuje tego urządzenia. Wiem, że siedzi tam ICS nie wiem nawet jaka dokładnie wersja. Szukam czegoś o twardym resecie ale nie mogę znaleźć kombinacji klawiszy jaka za to odpowiada. Do wyboru mam cztery I/O, back, home i menu (chyba tak to się nazywa).

Może ci to pomoże http://niebezpiecznik.pl/post/jak-obejs … -androida/ daj znać czy już odblokowałeś.Robisz to na swoją odpowiedzialność

Nie potrzebujesz internetu do odblokowania telefonu. Jest to po prostu bug w oprogramowaniu. U mnie jest to samo. Musisz zrobić wipe danych z poziomi recovery menu.

Znasz kombinacje klawiszy do recovery menu?

Bardzo proszę:

Powinno działać. Nie ma za co, pozdrawiam.

Dzięki :slight_smile:

gdie dokładnie sie to wpisuje ???tą kombinację???

Trzyma się te przyciski podczas włączania telefonu