Automatyczna aktualizacja

Witam,

Mam taki problem mam całą sieć pod kontrolą Windows Serwer 2008. Stacje robocze używają Windows Vista.

I teraz ten zestaw mi sie nie akutalizuje. Wie ktoś może jakie ustawienia dać na serwerze aby stacje robocze się samoczynnie akutalizowały np. opdczas pracy uczniów (pracownia w szkole).

Bardzo prosze o pomoc ponieważ mam ten problem i na prawdę nie wiem co z tym zrobić.

Pozdrawiam Kamil

możesz dokładnie opisać problem, w jakim sensie się nie aktualizują? jakiś błąd?

nie aktualizują się, ponieważ mają wyłączoną aktualizację automatyczną.

Chodzi mi o to aby tak to ustawić żeby serwer się aktualizował i stacje robocze też (stacje bez wiedzy użytkownika w tle jakoś np. podczas pracy ucznia).

I właśnie nie wiem jak to zrobić

na stacjach roboczych włączyć aktualizacje automatyczne, a uczniowie niech korzystają z konta ograniczonego z kontrola rodzicielka, ja tak mam ustawione na swoim domowym komputerze i podczas pracy na koncie z ograniczonym dostępem nie ma informacji na temat aktualizowania się systemu

hehe super :slight_smile:

dziękuje za informację.

mam nadzieję, że uda mi się to zrobić prz użyciu serwera bo zmieniać to ręcznie na 20 komputerach to jakoś mi się nie chce :slight_smile:

Pozdrawiam Kamil

wątpie, raczej trzeba będzie zmieniać na każdym komputerze z osobna.