Brak klucza sieciowego do routera

witam tak jak wyzej napisalem mam router który dziala bezproblemowo na laptopie a gdy podłanczam pod stacjonarny widzi router i pyta o klucz sieciowy nazywanego takze kluczem wep lub wpa brat instalowal router (obecnie nie mam z nim kontaktu) wiec nie mam tego hasla moje pytanie jak je uzyskac mam do dyspozycji laptopa gdzie to dziala moze tam jest ten klucz gdzies zapisany jest to dla mnie wazne gdyz gram na gieldzie a laptopa mam tylko w wekendy! net mam neo 1,3 mb a router linksys wireless- G model:wag200G jesli codzi o modem neostrady to jest w trakcie wymiany pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Jest taki program, nazywa się WirelessKeyView. Pomoże ci odzyskać klucz do sieci bezprzewodowej, program instalujesz na komputerze na którym jest wpisany na stałe klucz - czyli na tym drugim, na którym działa sieć bezprzewodowa. Ponadto klucz ten możesz zmienić w ustawieniach routera (potrzebny login i hasło do panelu konfiguracyjnego routera) bez konieczności wcześniejszego podawania starego klucza.