Bsod bbcode 116

Wyskakują mi blackscreeny 116 podczas grania w jakiekolwiek gry. :frowning:

post-265018-0-87475400-1410701904_thumb.

Z tego co jak na razie podałeś - szklana kula mówi że problemem jest directX w połączeniu z grą i sterownikiem karty dźwiękowej.

Co w związku z tym :stuck_out_tongue_winking_eye: Reinstall directx ??

W związku z tym: jest to jedno z wielu możliwych rozwiązań, a ilość kombinacji między tymi rozwiązaniami jest na tyle duża, że bez dokładnych informacji z twojej strony nie ma nawet co się zabierać za rozważania.

Kurde nie znam się na takich rzeczach zbyt dobrze. Czy mógłbyś mi napisać co dokładnie mam Ci podać abyś mógł mi pomóc? :slight_smile:

Zacznij może od podstaw: opis komputera z naciskiem na układ graficzny którego używasz, wersja systemu, oraz przykład gry w której system staje się narowisty. Precyzja odpowiedzi zależy od precyzji zadanego pytania.

Windows 7 Ultimate x64 Sprzęt to m.in Karta graficzna:Gtx560 Ti 4Gb ramu Quad core 4x2.33Ghz. Ostatnio zauważyłem, że mam zakurzony komputer, więc przeleciałem odkurzaczem i chyba się poprawiło. Dodatkowo zdjąłem obudowe, żeby trochę chłodniej było w środku. Gra to Dungeon Defenders,Torchlight 2, ale wydaje mi się, że problem został już zażegnany. Najwyżej napisze posta.