Całkowite usunięcie oprogramowania trial

W jaki sposób całkowicie usunąć z systemu oprogramowanie (wersję próbną), które otrzymało się na okres 1 roku wraz z ogólnodostępnym kluczem. Pytam ponieważ wyszła wersja nowsza, którą również można przetestować na okres 1 roku i jest dostępny klucz, ale ja nijak nie mogę go odpalić ponieważ zgłasza mi błąd, że licencja wygasła. No fakt wygasła, ale na tamtą wersję a ta jest już nowa.

Tak na marginesie chodzi o program: http://www.instalsoft.com.pl/pl/pliki-do-pobrania/programy-pl/programy-wersje-demonstracyjne-pl/netsystem-pl-wersje-demonstracyjne.html

Będąc zgodnym z licencją zakupić pełną wersję. W innym wypadku prześledzić co dokładnie robi program instalacyjny w czasie instalacji.

No tak, ale jak pewnie użytkownik bachus zauważył jest to oprogramowanie do projektowania. Ja potrzebuję tej wersji próbnej by się po prostu nauczyć jej obsługi, by przypomnieć sobie sposób jego użytkowania. A teraz już nie mogę. Całego windows’a od nowa instalować mi się nie chce, a wiem, że wtedy by mi się to udało.

Jest taki program jak “RunAsDate” prawdopodobnie jest to “legalny” sposób na usuniecie TRIAL-a ponieważ nic nie zmienia w programie a jedynie w systemie Windows.

Jeśli się mylę to post niech trafi do kosza :slight_smile: