Co zrobić żeby nie pokazywało okienka "Czy zapamiętać hasło dla tej witryny?" Chrome, Opera, Mozilla

Witam Państwa. Czy w Google Chrome, Operze oraz Mozilli Firefox da się zrobić tak żeby nie wyskakiwało okienko “Czy zapamiętać hasło dla tej witryny?” żeby wszystkie hasła jakie są zapisywało automatycznie w tych pośród 3 przeglądarek? Jakieś rozszerzenie/dodatek? Dzięki z góry, czekam na odpowiedź. Pozdrawiam  wink.png

W Firefox odhaczasz zaznaczoną na zrzucie opcję. W innych przeglądarkach będzie podobnie.

post-47690-0-47127500-1416929279_thumb.p

Niestety to nie działa, Jak dam żeby nie zapamiętywało haseł, to wtedy żadne hasło się nie zapisze. A chce żeby okienko nie wyskakiwało ale żeby wszystkie hasła i loginy się zapisywały w przeglądarce, że później bym mógł zobaczyć.

To jest zabezpieczenie aby ktos nie podglądał komuś innemu hasła które by zostało zapamiętane bez wyraźnej zgody.

Wiem, wiem.

@Mexis90 , nie zrozumiałem za bardzo co chcesz osiągnąć. Z tego co pamiętam, po zapisaniu hasła do logowania na danej stronie nie powinno już pytać o zapamiętanie hasła ponownie. Jeśli na danej stronie nie chcesz zapisywać hasła, to w dymku, który wyskoczy wybierasz opcję “nigdy dla tej strony”.

 

Naprawdę nie rozumiesz ? :wink:

To przeczytaj to:

http://forum.dobreprogramy.pl/jak-sprawdzi%C4%87-w-logach-has%C5%82a-wpisane-w-przegl%C4%85darce-windows-7-t489837/

 

zabawa w małego hackera

Od drugiej w nocy byłem w podróży, prowadziłem samochód, zaraz kładę się spać, bo jestem zmęczony, więc z domyślaniem się jest w tym stanie ciężko, ale widzę, że Ty piszesz o czymś innym, niż ja i chyba jesteś bardziej zmęczony lub niewyspany. Kolega pyta jak wyłączyć dymek, a Ty piszesz o odczytywaniu hasła. Co do widoczności haseł. Oczywiście, że hasła można odczytać, pod warunkiem, że nie ustawiło się hasła głównego (brak hasła głównego - ustawienie domyślne). Jeśli hasło główne jest ustawione, nie odczytasz haseł, a one same są zapisane w zaszyfrowanym pliku.

Wyśpij się :slight_smile: to na świeżo zrozumiesz intencje tych 2 tematów.

Ale aby ułatwić:

 

W tym poście chodzi nie o wyłączenie info (bo dymek nie jest tylko info ale zawiera opcję do wyboru) ale o wyłączenie potwierdzenia czy zapisać hasło. Ma to na celu zapisywanie wszelkich haseł bez wiedzy osoby korzystającej.

W temacie do którego dałem link jest pytanie o to czy system (nie przeglądarka bo ta nie ma tego zapisanego, tak wnioskuję) zapisuje gdzieś w logu hasła do stron itp w necie.

Jeśli chodzi faktycznie o to, żeby hasło zapisywało w tle bez wiedzy użytkownika, to faktycznie, tak się nie da. Jeśli chodzi o dodatki, to takich tu wskazać nie możemy. W związku z tym zamykam temat, a użytkownika proszę o kontakt na PW.