CyanogenMOD zainstalowanie ROM na niewspieranym urządzeniu

Szczerze dziwię się jak ten temat może być aż tak pusty.

 

Dobrze byłoby byś podał model i najlepiej treść tematu.

Witam mam takie pytanie czy jest możliwość zainstalowanie romu naprzykład jeżeli jeżeli nie ma urządzenia na liście spieranych modeli proszę o pomoc. Przepraszam ale pisze na forum za pomocą aplikacji tapatalk i wczoraj mi pokazywało że nie może połoczyc się serwerem i dla tego myślałem że temat się nie dodał jeszcze raz przepraszam.

Jeżeli urządzenie nie ma oficjalnego wsparcia CM, zawsze możesz sprawdzić na XDA-Developers, czy przypadkiem nie ma dla niego wsparcia nieoficjalnego.

No ok a jeżeli tak to skąd wziąść Rom?

No właśnie stamtąd, ale widzę, że nie masz o tym bladego pojęcia więc radziłbym nie brać się za to jeśli chcesz mieć jeszcze sprawnego smartfona.

Nie źle mnie zrozumiałeś bo mi chodzi o smartphone

Nie źle mnie zrozumiałeś bo mi chodzi o smartphone takiego nie typowego mianowicie jiake G910 MTK6572 może nie do precyzowałem pytania bo jeżeli chodzi o cianogen mod to robiłem już to wielokrotnie.

Z tego co wiem jak ktoś chce modować smartfona to nie kupuje on z Mediatekiem, a dlaczego? Bo nie udostępniają oni wystarczających źródeł dla programistów, które by pozwoliły na stworzenie działające ROM’u.

http://forum.cyanogenmod.org/topic/105263-cyanogenmod-12-for-mtk-6572/

Mediatek nie udostępnia źródeł jądra, które wykorzystuje.

Wygląda na to, że zostaje ci inżynieria wsteczna i stworzenie własnego wydania CM. :wink: