Cyfrowy Polsat na kilku telewizorach

Witam :smiley:

Kupiłem cyfrowy Polsat z pełnym pakietem.

Czy da się rozdzielić Polsat tak, aby każdy mógł oglądać cyfrowy polsat na innych telewizorach i inne kanały?

Jeśli tak to jak?

proszę nie odsyłać do http://www.google.pl [-X

Dzięki :stuck_out_tongue:

Można na wielu telewizorach, ale będzie na każdym ten sam kanał. Inaczej byłoby to nielegalne.

Z tego co się orientuję to żadnej platformy nie da się legalnie rozdzielić na kilka odbiorników. Taką opcję ma tylko (albo ma mieć) TV “n” , tzw. multiroom.

  1. Skoro już wiem że to by było nie legalne to jak to zrobić właśnie w ten sposób ?

  2. A skoro by był taki sam obraz na kilku telewizorach to za pomocą czego to podłączyć ?

To na tym forum nie powinieneś o takiej rzeczy pytać.

  1. Możesz rozdzielić sygnał rozgałęźnikiem.

  2. Za pomocą urządzenia Video Sender.

A co jeszcze do tego jest potrzebne ? (jakie kabelki itp.)

Nie ma takiej możliwości żeby oglądać różne kanały na kilku telewizorach bo dekoder jak sama nazwa mówi dekoduje kanał i podaje go na telewizor.Możesz oglądać różne kanały na kilku telewizorach ale wtedy musisz mieć do każdego telewizora dekoder, antena wystarczy jedna.

to zależy jakim kablem łączysz dekoder z TV, jeśli euro to rozdzielacz euro i takie właśnie kable

Pomijając kwestię legalności takiego rozwiązania [*] to z rozdzieleniem Polsatu Cyfrowego (w przeciwieństwie do np. Cyfry+) jest jeden kłopot. Jeden ale za to zasadniczy. Karty abonenckie Polsatu są skojarzone z konkretnym odbiornikiem (dekoderem) i po prostu najzwyczajniej w świecie nie będą działały z innym sprzętem, np. splitterem.

To co napisał zbyszek_731 pozostaje w mocy. Dla każdego telewizora osobny tuner (dekoder) jedna antena ale za to z wielokrotnym konwerterem (twin, quadro itp).

[*] w sumie nie wiem jak to jest i nie zamierzam się nt. wypowiadać ani szukać odpowiednich przepisów i regulaminów :))

sposób opisany przeze mnie nie jest nielegalny, ma za to ogromny minus: na wszystkich odbiornikach ten sam kanał…