Cyfrowy Polsat - wzór pisma o rozwiązanie umowy

Witam, chciałbym rozwiązać umowę z CP zaraz po zakończeniu okresu podstawowego. Prosiłbym o jakiś wzór pisma o rezygnację z umowy czy coś takiego. Nie chodzi o to że jestem leniwy czy nie umie, ale nigdy nie zrywałem umowy z operatorem SAT, a wiadomo jak to w papierach, pominę jakąś pierdołkę, i będą mieć jakieś obiekcje.

Zobacz to…

http://opendoc.pl/wypowiedzenie-umowy-c … menty.html

Tylko to kosztuje 10zł, nawet nie mogę zobaczyć jak to wygląda, a w ciemno nie będę płacił 10zł. Szkoda że przelewem nie można, pewnie taniej by było.

prosiłbym o jakieś DARMOWE wzory

tam znajdziesz to co trzeba…

http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php … 8&start=30

Dzięki znalazłem to w Twoim linku.

Temacik do zamknięcia

W sklepie otrzymałem taki wzór o rozwiązani umowy z polsatem:

… …

… …

Do: Cyfrowy Polsat S.A

Dział Obsługi Klijenta

Ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

Dotyczy: wypowiedzenie umowy o świadczenie usług

W związku z upłynięciem okresu abonamentowego wypowiadam

niniejszym umowę o świadczenie usług z zachowaniem obowiozującego

okresu wypowiedzenia.

Proszę o przysłanie odpowiednich dokumętów umożliwiających

całkowite rozliczenie.

Nr. dekodera : …

Nr. karty : …

Za zgodność :

Dodane 23.01.2011 (N) 10:39

Takie pismo należy posłać listem poleconym do polsatu i oczywiście zrobić sobie kopie wypełnionego pisma

ja wysłałam coś takiego:

Imie Nazwisko Miejscowość data

ulica

kod poctowy

ID kontaktu

Numer karty CYFROWY POLSAT

Numer dekodera ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

WYPOWIEDZENIE UMOWY O ŚWIADCZENIE USŁUG

TELEWIZYJNUCH PRZEZ CYFROWY POLSA.

Ja imie i nazwisko (pesel…) legitymujący się dowodem osobistym…(seria numer)…

wydanym przez…Niniejszym infornuje iż wypowiadam

umowę swiadczenia usług telewizyjnych przez Cyfrowy Polsat zachowaniem trzy miesięcznego okresu

wypowiedzenia który mija z dniem …r.

data podpis

Pismo zostało spozadzonew dwóch jednobrzmiacych egzęplarzach po jednym dla karzdej ze stron.

Pismo posłane zostało listem za potwierdzeniem odbioru, przed okresem rozliczeniowym …r.

trzeba pamiętać że każde wypowiedzenie powinno zostać nadane poleconym by mieć pewność i potwierdzenie że pismo zostało doręczone. w polsacie można wypowiadać ze względu na wyłącznie tvn hd+1 a w cyfrze ze względu na podwyżki

Czy wtedy płaci się karę umowną jak się wypowie?

Jak rozwiązujesz umowę w trakcie jej obowiązywania to tak :slight_smile:

Chyba, że były zmiany w regulaminach lub w ofercie programowej na twoją nie korzyść.

O ile ta zmiana nie wynikła ze zmiany przepisów prawa.

Z tego co się zorientowałem, cyfra+ ostatnio zmieniła regulamin i podnieśli ceny, wtedy wypowiadając umowę nie płaci się nic, żadnej kary.

A jak już wypowiedzenie dotrze oj będą wydzwaniać i namawiać do pozostania proponując super nowe warunki itd…czasami warto takie wypowiedzenie nawet dla picu wysłać aby później wynegocjować jak najlepszą nową umowę.

A jak w takim wypadku powinno wyglądać takie pismo? Trzeba podać powód?

wystarczy powołać się na podwyżkę i odesłać listem poleconym

Czy wypowiadając umowę będę musiał coś zapłacić? Zostało mi 9 miesięcy umowy, ale chcę zerwać teraz bo się przeprowadzam i będę zmieniać operatora. Jak to będzie wyglądało?

Prawdopodobnie zapłacisz karę umowną za wcześniejsze zerwanie umowy. Jeżeli kara jest niższa niż łączna suma dziewięciu miesięcy abonamentu to warto zerwać ją od razu.