Dobry i tani hosting PHP

Witam.

 

Przede mną praca inżynierska. Zdecydowałem się, że zrobię ją w oparciu o PHP. Szukam jakiegoś dobrego i w miarę taniego hostingu, na którym mógłbym ją zrealizować. Ogólnie został polecony mi hosting webd.pl. Co o nim sądzicie? Są lepsze i tańsze czy warto wybrać właśnie webd?

Są tańsze, choćby np. proserwer.pl

Raczej niezawodny. Oczywiście parametry nie powalają, ale na Twoje potrzeby powinno wystarczyć.

Ja korzystam z serwerów nazwa.pl i dih.pl. Z nazwa.pl nie ma zbyt dużych problemów. Aktualnie mają promocję 6,25 zł/miesięcznie za hosting http://www.nazwa.pl/promocje/inne-promocje/drastyczne-sceny/ .

Z tańszych ofert to AZ.pl - za 25 zł będziesz miał hosting i rejestrację 8 domen .pl i jednej .eu ;) http://www.az.pl/promotion.html?cmd=walentynki&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=walentynki-www&utm_content=083-www

Na przyszłość, nie słuchaj porad tej osoby. :stuck_out_tongue: Webd to jeden z najgorszych hostingów z jakimi miałem do czynienia i nie jest to jakiś odosobniony przypadek że akurat mieli awarię na tej maszynie. Płacisz mało ale jakość usługi jest porównywalna do darmowych hostingów, a czasem nawet gorsza.

szczerze mówiąc polecam home.pl - różne są opinie, ja osobiście nie miałem nigdy problemów.

aktualnie mam az.pl - za te pieniąchy (25zł) to w sumie nie ma co narzekać. jednak jest wolny, niby dużo konfiguracji ale np swoje strony błędów narzucają co jest jak dla mnie jakieś totalnie ****. pisałem w tej sprawie, że ich nie chce to mi odpisali, że niestety jest tak i tyle. przy pracy w mvc to takie strony błędów to jest zwykły idiotyzm.

 

a nie możesz po prostu tego na localu postawić ? z tego co wiem inżynierka nie musi być nigdzie hostowana. tak jak program być oddawał to przecież nie hostujesz go nigdzie. zresztą szkoda hajsu. i tak potem na praca należy do uczelni a nie do Ciebie

Kiedyś korzystałem z Altblue. Najtańsze konta mają po 25 zł, więc żaden wydatek. Miałem jedno przez rok i nie stwierdziłem większych problemów.

tani hosting

 

Ja ze swojej strony polecam hekko.pl i mintshost.pl. U tych ostatnich miałem przygody z VPSem i to duże, ale hosting z czystym sumieniem polecić mogę.

@UP Mmintshost awaryjny przynajmniej w przypadku VPSów, hostingu jeszcze nie testowałem i raczej nie mam zamiaru po doświadczeniach z VPS. Hekko również mogę polecić.

 

CIACH

 

Kiedyś miałem problem z pocztą, ale trwał krótko. Zadzwoniłem do BOK i załatwili sprawę.

W kei.pl jest promocja - hosting za 2,50 zł/miesiąc - http://www.kei.pl/hosting

Jak jakiś mały projekt, który nie wymaga zasobów to bym polecił hostinger.pl, 2 gb miejsca, 100 gb transferu, 2 domeny, raczej niezawodny. Ja na nim testuję serwisy zanim trafią na główny serwer ( kylos.pl )

@daverr, hostinger zaliczył ostatnio dość dużą wpadkę - przez 4 dni trwały prace modernizacyjne serwerów (niezapowiedziane), które miały trwać 4 godziny. Nikt nie wiedział, kiedy się zakończą.

Lepiej zainwestować te 30 zł/rocznie w hosting i wiedzieć, że jest jakaś pewność co do pomocy technicznej.

Kurde nie wiem w jaki sposób ale wyłączyła mi się subskrypcja przez co myślałem, że ani w tym ani w innym moim temacie nikt nie odpowiedział… Dostałem przez to ostrzeżenie od moderatora przy okazji :smiley: Dziś się dowiedziałem, że ktoś odpisał jak przypadkowo wygooglowałem swój topic.

Wracając do tematu. Na hosting mam wrzucać to co udało mi się do tej pory zrobić aby promotor mógł to sobie obejrzeć…

Na wszystkich wyżej przez Was wymienionych rozumie, że PHP będzie działało bez problemu tak?

 

Tak. Wszystkie mają PHP.

ja korzystam z jchost.pl najtańszy nie jest, ale od kilku lat byla jedna awaria trwająca kilka godzin, tak więc up praktycznie 99,9%

NetDc.pl ma fajny pakiet webdevelopera myślę że warto się tym zainteresować. https://www.netdc.pl/serwery-www

Posiadam ten pakiet i jestem zadowolona :slight_smile:

Korzystałem już z ofert wielu firm hostingowych. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi oferowane przez firmy: Kei.pl, Hitme.pl, Hekko.pl, Mydevil.net. Każda z nich ma świetny support, wydajne i szybkie serwery a co najważniejsze stabilne. Nie ma problemów podczas przygotowywania indywidualnych pakietów.

a zna ktoś hosting CAL? Kuszą mnie nielimitowanym transferem.