Dysk Cyfrowego polsatu czy da się odblokować?

Jak w temacie, przez szukajkę znalazłem tylko jeden temat i nic konkretnego w nim nie znalazłem dysk mam hitachi 320 GB SATA chciałem pobawić się przez atapwd to w ogóle nie widzi mi dysku macie jakieś sposoby na to czy w ogóle jest możliwość zdjęcia tego hasła ?

Edit: Chodzi mi o dysk z dekodera CP

Z tymi dyskami jest podobno jakaś spora magia, już widziałem kilka wątków na ‘Elektrodzie’.

czyli mogę tylko pomarzyć o odblokowaniu ? a jeśli magia to może zna ktoś zaklęcie ? :smiley:

Jak kiedyś interesowałem się tematem: dysk jest zaszyfrowany systemem NAGRA i raczej jest to nie do ruszenia - jak coś się zmieniło to daj znać, chętnie poczytam.

Chodzi Ci o system nagra-vision tak jak karty kodowe do dekodera ?

Nie jestem fachowcem w temacie ale nie możesz po prostu sformatować dysku ?

To nie takie proste część programów takich jak partition magig czy paragona abo choćby menadżer dysków widzi dysk ale nie masz kompletnie do niego dostępu tak jakby po prostu był mbr zablokowany ani do odczytu ani do zapisu wiem że na dysku jest jakaś partycja po dekoderze a system mówi mi że cały dysk ma nie przydzielone miejsce

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1911047-60.html

Tutaj temat jest chyba wyczerpany. Sporo czytania i informacji.

nagrywanie-cyfry-hdd-pendrive-t522879.htmljak-zgrac-filmy-dekodera-pvr-t430557.html Czy chodzi Ci o zgrywanie z HDD?

Podobno specjaliści zdejmują blokadę za 20 zł. Samemu ciężko bo też próbowałem

Tylko u mnie ciężko z takimi specjalistami bo małe miasto a dysk potrzebuje ze tak powiem na teraz bo mi się w laptopie posypał

I sprawne dyski lecą do śmieci bo producent wymyślił sobie absurdalny sposób ochrony treści, a tyle się mówi o ochronie środowiska. =D>

jak jesteś zainteresowany to możemy zrobić wymianę czyli hdd 2,5 cala sata 250gb za Twój polsatowski. Jak coś to pw