E-mail na komorke ;]

hej!

czy istnieje mozliwosc wyslania mejla na komorke! a bardziej szczegolowo, czy istnieje mozliwosc wyslania obrazka na komorke :stuck_out_tongue:

Jest taka możliwiść tylko nie każda komórka jest wstanie odebrać załączniki w emailu :slight_smile: Ja mam Nokie s60 a w tym wypadku moge otwierać KAŻDY format załącznika txt. doc. jpg. sis. itd. :wink: Pozdrawiam !

a jak wyslac takiego majla?

plis instrukszon mi :wink:

:roll: pytanie dziwne :o emaila na komóre wysyła się normalnie czyli adres @ i leci tak jak na PC się wysyła :stuck_out_tongue:

co daje adresta i numer telefonu wklepuje ;/ ?

skoro to takie proste to napisz!

mam konto na interii, chce wyslac e-mail do znajomego, nie ma on neta, telefon moze odbierac e-mail, telefon w sieci era!

MARIO w tym wypadku Ty wysyłasz “normalnego” emaila bez nr.telefonu “nazwa@xx.pl” kolegi :slight_smile: Jeśli kolega nie ma konta @ to musi sobie założyć np. w kafejce :slight_smile: W swojej sieci pobiera sms-a z konfiguracją erainternet, konfiguruje sobie usługe w fonie tak jak np. w outlokoku czyli wpisuje w odpowiednim miejscu "menu"telefonu ustawienia pop3 (przychodząca) , smtp (wychodząca) hasło, logon itd. i odbiera od Ciebie emaile :smiley: