Firefox jak odzyskac

mialem poustawiane wszystko co trzeba gesty skora ULUBIONE co robic.i a to bylo tak: jakos wylaczyl mi sie ff podczas pracy. probowalem uruchomic raz jeszcze otworzylo sie okienko ze profil domyslny juz jest uruchomiony wiec albo utworze nowy albo nie bedzie mozna kozystac z ff bo profil domyslny z ff korzysta. wiec ja glupi zamiast wylaczyc w menedzerku zadan proces ff to ja skasowalem w tym okinku informacyjnym ff moj profil. jak uruchomilem ff ponownie okazuje sie ze jest caly goly!! wszystko poszlo sie jeb… czy jakos da sie to odzyskac tz. ulubione i moje rozszerzenia??

Sprawdz w tej lokalizacji:

C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles

Czy nie ma starego profilu.

Czasem ff nawala wiec na przyslosc zaisntaluj wtyczke:

http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/ba … ark_backup

sa jakies 2 profile ale ktory to ktory jakies dziwne nazyw z cyframi maja

Takie nazwy powinny miec:

A wiec przepatrz zawartosc oby dwóch i tam masz wszytsko.

Poprostu po importuj wszytsko :slight_smile:

napiszcie jak krowie na rowie co mam kliknac bo jakos przekowpiowalem wszystko do folderu profile w progrma files/mozilla firefox ale nie pomoglo juz nie czaje jak mam to zrobic??

W katalogu tym C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles wybierasz jeden folder z tymi numerkami(stary):Sprawdzisz go po pliku bookmarks (który zawiera zakłądki).

Jezeli sa to stare zakłądki to całą zawartosc folderu zaznaczasz i kopiujesz do drugiego czyli C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles (z innymi numerkami i nadpisujesz) powinno pomóc, Jak nie pisz :slight_smile: