HD31B adapter konwerter HDMI na VGA + HD audio + Playstation 4

Witam, 

 

mam pytanie, otóż zakupiłem wymieniony w nazwie tematu adapter(http://allegro.pl/hd31b-adapter-konwerter-hdmi-na-vga-hd-audio-i5120523615.html), niestety po dosłownie jednym dniu użytkowania (ok. 3h) sygnał zaczął “przerywać”, na monitorze pokazuje się komunikat o utracie sygnału, po czym sygnał powraca tylko to to by, po kilkunastu sekundach problem się powtórzył, itd. z rosnącą częstotliwością.

 

Jestem teraz na etapie reklamacji i moje pytanie brzmi: czy używa ktoś wymienionego wyżej adaptera z PS4? Zastanawiam się, czy generalnie ten konkretny model nie radzi sobie z PS 4-ką czy po prostu miałem pecha i trafił mi się feralny egzemplarz i wymiana na nowy jak najbardziej ma sens (w innym przypadku w grę jedynie wchodzi odstąpienie od umowy kupna sprzedaży).

 

Czekam na Wasze odpowiedzi i ewentualnie sugestie na temat jaki sprawdzony adapter wybrać

Dzięki z góry i pozdrawiam,

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać zalecanej korekty tytułu.

W przeciwnym razie wątek trafi do Kosza.

Jak masz w domu jakieś urządzenie z wyjściem HDMI (w miarę nowy odtwarzacz DVD, zewnętrzny tuner DVB-T bądź satelitarny, komputer) to na nim zrób test.