HotZlot 2009 - organizacja dojazdu

Wszystkich, którzy zarejestrowali się na HotZlot 2009 i mogą wziąć innych zlotowiczów, szukają transportu z jakiejś miejscowości czy też chcą po prostu zadać pytania w sprawie dojazdu, prosimy o zgłoszenia w tym wątku.

Przydatne informacje na temat dojazdu można znaleźć na oficjalnej stronie HotZlotu w sekcji Dojazd: http://hotzlot.pl/Dojazd.aspx

Witam

Prawdopodobnie będę jechał pociągiem - Toruń D 30501 08:25, w Olsztynie 10:36

Proszę o informację, kto będzie nim jechał, jeśli chce się spotkać :mrgreen:, jeśli już to będzie wiadome.

Pozdrawiam

wigrus , jedziesz z Lublina autobusem prosto do Rynu czy pociągiem do Olsztyna a potem zlotowym autobusem?

boczi prawdopodobnie ja pojadę tym pociągiem bo on jedzie z Poznania przez Toruń :wink:

Poznań Główny 28.08.09 05:40

D 75108

Stacja / przyjazd / odjazd

Gniezno 06:41 06:42

Mogilno 07:05 07:06

Inowrocław 07:34 07:35

Gniewkowo 07:54 07:54

Toruń Główny 08:14 08:25

Toruń Miasto 08:31 08:32

Toruń Wschodni 08:35 08:36

Wąbrzeźno 09:00 09:01

Jabłonowo Pomorskie 09:15 09:16

Iława Główna 09:42 09:43

Ostróda 10:04 10:05

Olsztyn Zach. 10:32 10:33

Olsztyn Główny 10:36

Na dzień dzisiejszy tez jaden pociągiem z Torunia. :slight_smile:

Ja prawdopodobnie będe jechał tym pociągiem, będę brał kuszetke :smiley:

pkp.png

Prawdopodobnie będę miał jedno miejsce w samochodzie z Poznania .

Jade z Gdyni relacją Gdynia->Olsztyn D 51104 07:24->10:33 Chyba ze sie pojawi ktos z wlasnym transportem z 3miast na tej trasie :wink:

Zastanawiałem się, czy nie jechać osobowym dwie godziny wcześniej, żeby chociaż odrobinę Olsztyna zobaczyć, ale to chyba nie ma sensu. Więc też nim będę jechał z Gdyni.

Kto będzie jechał pociągiem D 15101 Warszawa Wschodnia - Olsztyn?

Jak wygląda cena biletu w obie strony? (kl.2 42zł, kl.1 63zł, tylko czy to cena w obie strony - przepraszam za głupie pytanie, jeszcze nigdy pociągiem nie jechałem :P)

piotrekplay jeśli sprawdzasz cenę pod połączeniem w szczegółach połączenia to to jest oczywiście cena biletu w jedną stronę :wink:

A ja pewnie w Gdańsku się dosiądę.

Jarek_OSW dzięki za info, czyli 84/126zł w obie strony.

W każdym razie ja ze znajomym (o ile uda mu się zarejestrować) będę jechał (Warszawa Wschodnia - Olsztyn Główny) D 15101 i D 54506 (Olsztyn Główny - Warszawa Wschodnia) prawdopodobnie drugą klasą.

Piotruś, ja jadę tym:

Lublin D 31510** 02:48 10:22

pociągiem oczywiście. Raczej jakoś nie ciągnie mnie do jeżdzenia autobusami.

I autokarem podstawionym :slight_smile:

Wracać będę o 1255 :slight_smile:

Po za tym pewno dużo osób będzie jechało tym pociągiem z Wawy, czy z Krakowa i okolic, także prosiłbym o kontakt jakiś przedstawicieli miast tychże :slight_smile:

ale wcześnie, jeszcze ktoś z Lubelskiego się wybiera?

No właśnie też tak planuję, i w Wa-wie przesiadaka do pociągu pełnego ludzi na zlot.

Z Gdańska lub okolic mogę zabrać trzy osoby. O ile się mój staruszek nie roleci do tego czasu… :lol:

Naprawdę nie lepiej Wam jechać tym autobusem PKS co jedzie bezpośrednio do Rynu? Odjazd o godz. 04:00, przyjazd do Rynu o 12:35? Na Waszym miejscu mając takie połączenie nad innym ani chwili bym się nie zastanawiał… :wink:

Krogulec ten autobus przypadkiem nie przejeżdża przez Ostrów Mazowiecką?

chodzi o ten kurs: http://i30.tinypic.com/dywqvp.jpg ?

powrót też wygodny: http://i28.tinypic.com/2vipatu.jpg

Jeśli tak to mam świetne połączenie, i nie będę musiał nadkładać 80km trasy do Warszawy :wink:

Zamek Ryn jest bardzo blisko centrum miasta, jednak o lokacji dworca (przystanku) PKS i odległości od hotelu nie mogę nic znaleźć.

Jeszcze widziałem, że chyba bezpośredni autobus jest z Hrubieszowa