HotZlot 2009 - wątek ogólny

Chcielibyśmy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że rozpoczęliśmy przymiarki do tegorocznego HotZlotu :wink:

Zapewne wielu z Was interesuje kiedy planujemy HotZlot 2009 aby zarezerwować sobie czas. Najbardziej prawdopodobny termin zasadniczego Zlotu to 28-30 sierpnia. Na tym etapie przygotowań nie jest to jeszcze termin, który możemy na 100% potwierdzić, niemniej jednak jest mało prawdopodobnie aby uległ zmianie. W tym roku będziemy kontynuować możliwość przedłużenia Zlotu o jeden dzień przy czym taka możliwość będzie istniała nie „przed” ale „po” Zlocie. Inaczej mówiąc dla chętnych Zlot potrwa od 28 do 31 sierpnia.

Na razie nie możemy zdradzić jeszcze konkretnego miejsca jednak prawdopodobnie w tym roku spotkamy się na Mazurach. Alternatywnie rozważana jest też lokalizacja w Ustroniu (to jednak wariant mniej prawdopodobny). Tegoroczny Zlot planujemy na około 190-220 osób (w zależności od możliwości noclegowych obiektu).

Rezerwujcie sobie czas już teraz :wink:

Były góry, było morze… to teraz mazury (można było się tego spodziewać :wink:)

świetny pomysł! Miło będzie się znów spotkać w tym jakże doborowym towarzystwie :smiley:

W kalendarzu odhaczone :wink:

Ehh, jeszcze tylko 2 lata :smiley: i HotZlot 2011 wita :smiley: (o ile zorganizujecie :wink: )

Nic tylko urlop trzeba planować :slight_smile:

O gdyby był Ustroń :slight_smile: Miałbym ponad godzinę jazdy :slight_smile: Termin mi trochę kiepsko pasuje bo 31 sierpnia wyjeżdżam na Chorwację :frowning: Jakie były koszty poprzednich zlotów?

Niestety to mało prawdopodobna lokalizacja (przynajmniej w tym roku). Jednakże jeżeli w tym zrobimy na Mazurach to prawdopodobnie HotZlot 2010 będzie właśnie w Ustroniu :wink:

http://hotzlot.pl/OZlocie.aspx

Udział w HotZlocie 2008 był praktycznie bezpłatny - należało wnieść jedynie symboliczną opłatę rejestracyjną w wysokości 50 zł (aby nie było tzw. pustych rejestracji). Jak będzie w tym roku jeszcze nie mogę zadeklarować - z całą pewnością będziemy się jednak starać aby tak pozostało.

Ojj trzeba będzie zarezerwować termin :smiley: Miło będzie poznać w realu osoby z tego forum :slight_smile: Dajcie znać jak będzie już coś pewnego.

Termin zaklepany :slight_smile: Teraz byle załapać się w liście zlotowiczów :slight_smile:

Oczywiście zapewniony jest wykład na temat nowej wersji Vortalu i przygotowanie video relacji ze zlotu :smiley: :wink:

kle, klep :slight_smile:

Mi jeszcze brakuje roczku do 18stki i wtedy też się pojawię :slight_smile: . Oczywiście o ile będzie :smiley:

Popieram pomysł organizacji HotZlotu 2010 na Ustroniu. Mieszkam znacznie bliżej Ustronia niż Mazur.

Też muszę odczekać rok tak jak adam749.

Za nieco ponad rok może się tam wszyscy poznamy, o ile oczywiście ów Zlot się odbędzie. :wink:

A to trzeba 18 mieć ? :stuck_out_tongue: to se roczek poczekam ^^

Tak trzeba mieć… nikt nie weźmie za ciebie odpowiedzialności :wink:

Łeee… to kiszka :stuck_out_tongue: najwyżej, pojadę za rok ;]

A jakbym miał pisemną zgodę rodziców ? :smiley: xdd

Hitm3n , a co Ci ona da? Ktoś musi za Ciebie odpowiadać…

I co z nim zrobisz ??

Na szyi sobie w ramce powiesisz ??

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

No a co ;D wtedy zwolnieni są organizatorzy do takowej odpowiedzialności. I jak nie daj Bóg coś by się stało to tylko rodzice za to odpowiadają, bo oni się na to zgodzili i mam to na świstku ;]

Ale cóż, poczekam ten rok, o ile będzie za rok, i pojadę na pełnych uprawnieniach ^^ nie off-topuję już :wink:

ehhh… znowu na pólnocy Polski…

Hmm, fajnie, a może Republika Czeska?? Tanio tam i fajnie - np Nahod. Czy to nie osiągalne?? Skąd inąd wiem, że taki Areh miałby daleko, ale zawsze po drodze Wrocław, więc ma gdzie kimać :wink: :stuck_out_tongue_winking_eye: