HotZlot 2011 - wątek ogólny

Wątek ogólny na temat tegorocznego HotZlotu. Jeżeli macie jakieś pytania, najlepiej zadawać je właśnie tutaj.

Czy w tym roku przewidujecie troszkę dłużej otwartą salę z komputerami, tak jak to miało miejsce w 2009 roku?

Czy w tym roku uda się wystawa starego sprzętu?

W programie rozszerzonym spływ kajakowy? Ale hardcor :slight_smile:

Hardcor to będzie jak wrócisz kajakiem z Ustki do Doliny;)

W tej cenie zapewniony jest powrót do Doliny ?

Po drugie w Dolinie Charlotty znajduje się najwięszy na pomorzu park linowy, więc jak ktoś boi się wody może sobie powisieć nad Doliną :slight_smile:

W tym roku w ogóle nie przewidujemy typowej kafejki :stuck_out_tongue:

Odsyłam do mojego komentarza: http://www.dobreprogramy.pl/Spotkajmy-s … arz_751904

Oczywiście, a jak wyobrażałeś sobie powrót? :stuck_out_tongue: To jest opłata za spływ, transport powrotny i ubezpieczenie.

Kurcze, to nawet lepiej, aniżeli ubezpieczenie zdrowotne. Za byt długi pobyt w szpitalu karzą sobie płacić słono :stuck_out_tongue:

Już wiem, zamiast kafejki, wszystko będzie w chmurze, a ludzie będą podłączeni do specjalnych kasków wirtualnych, jak w Johny Mnemonic ;D

A czy pokarmy i napoje też będą podawane przez owy kask :wink:

No i czy hostessy też będą wirtualne, “wyświetlane” jedynie w kaskach… :stuck_out_tongue:

Siemanko,

Już wiadomo ile będzie :?: wynosiła “niewielka” opłata by przedłużyć pobyt o jeden dzień - do czwartku 7 lipca. :stuck_out_tongue:

F.A.Q punkt 16. Czy mogę zostać dłużej?

W tym roku, za niewielką opłatą 150 zł*, istnieje możliwość przedłużenia pobytu o jeden dzień od środy 6 lipca do czwartku 7 lipca

* - pokój 2 os. z samym śniadaniem w tym okresie kosztuje 430 zł

oooo zapomniałem poczytać FAKa I’m so sorry ![-o<

Dzieki :wink:

Bardzo dobry pomysł =D> z tym zegarem na dobreprogramy.pl odmierzającym czas do rozpoczęcia HotZlotu 2011- przydał by się taki sam na stronie HotZlotu :slight_smile:

:o

Chcąc polecić to wydarzenie znajomym prześlemy im linka do strony HotZlotu, a tykający zegar podnosi napięcie i prestiż do upływającego czasu zbliżającego się WIELKIEGO wydarzenia :slight_smile:

np. wklejając link na facebooku :slight_smile:

Kiedy możemy spodziewać się jakiś nowych informacji na temat zlotu ? :slight_smile:

zapewne jutro (23.05) rano lub w południe :wink:

O masz ale napięcie :slight_smile: Z niecierpliwością czekają rzesze użytkowników spragnionych informacji co do zaproszeń :slight_smile:

Dzień się jeszcze nie skończył, Cierpliwości :slight_smile:

Rejestrację rozpoczniemy wieczorem.

Spragniony dalszych informacji owszem jestem.

W opisie obiektu widnieją opcje dostawek do pokoju i mam pytanie o maksymalną konfiguracje takiego wariantu?

Pytanko z innej beczki coś drgnęło w Agendzie? czy tylko pozostaje 2 Patronów Hot Zlotu ?

  • świetle ostatnich wydarzeń Sony mam nadzieję nadal pozostanie Patronem głównym?

Olmeca ciekawe czy w tym roku w końcu odkryjemy kto tak głośno chrapał… :slight_smile:

Rejestracja po południu … a czy zaproszenia już poszły?

p.s.

Pangrys chwilowo oczekuje na informacje w szpitalu

Rejestracja już ruszyła, czas się zapisać na zlot!