HotZlot 2012 - wątek ogólny

Pytania, dyskusje w sprawie tegorocznego HotZlotu

W takim razie ja pierwszy :slight_smile: Na wstępie serdecznie gratuluję wszystkim tym którzy otrzymali zaproszenia. Już się nie mogę doczekać. Poprzedni HZ to była wielka odskocznia od rzeczywistości. Dlatego bardzo się cieszę, że będę mógł w tegorocznym uczestniczyć. Poza tym ja jako oldschoolowiec pewnie nie odlepię się od Atari i Commodore :slight_smile:

Dodane 11.06.2012 (Pn) 2:50

Aha no i z niecierpliwością czekam na agendę…

Dzięki wielkie za “wejściówkę” :smiley: No Panowie, chwalić się kto ma zaproszenie? :wink: Teraz już tylko czekać na agendę i odliczać dni do wyjazdu :slight_smile:

Dokładnie, piszcie kto się dostał! Na szczęście w tym roku mam w miarę niedaleko. Ponieważ zakwaterowanie jest od 13:00-15:00 a jazda autkiem zajmie w zależności od stylu jazdy (3h-Kubica mode, 4h-normal mode, 5h-emeryt mode). Także nie będzie źle, spokojnie można o 9:00 wyjechać z KRK. Nie tak jak w zeszłym roku 12h jazdy od razu na zlot a na 3 sesji zgon i godzinka w kimono i powrót na sesje. Ci co mają powyżej np. 6 godzin (oczywiście to zależy indywidualnie od własnych uwarunkowań) polecam rozważyć przyjazd dzień wcześniej. Nie ma co się męczyć.

Dziękuję bardzo za zaproszenie. Rejestracja i wpłata dokonana. Kto zostaje dzień dłużej??

Dzięki za zaproszenie, zaraz się rejestruję, kurde ale niespodzianka z rana, wielkie dzięki dla Redakcji :smiley: :piwko:

@Parasite, planuję przedłużony, jak będę kierowcą w tym roku to kurde muszę dojść do Siebie po “dezintegracji” :stuck_out_tongue:

Jea - już nie mogę się doczekać :wink:

dzięki za zaproszenie - gratki dla innych zaproszonych

p.s. macie błąd serwera przy adresie: http://www.hotzlot.pl/wzorprzelewu.pdf

Semtex , widzę że muszę zabrać ze sobą jednak to piwko :smiley:

Gratuluję wszystkim którzy dostali zaproszenia.

Ano nie powiem że odmówię :smiley:

No to gratuluję zaproszeń :wink: mam nadzieję, że i ja się załapie na zlot :wink:

Ja również bardzo dziękuję za zaproszenie na kolejny HotZlot. Po prostu będzie miło odwiedzić jeszcze raz Zamek na Skale.

Pozdrawiam.

Również dostałem zaproszenie, ale nie mogę się zarejestrować na stronie HZ :frowning:

Pojawia się “Brak dostępu. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt” :frowning:

Redakcjo droga proszę o pomoc…

@djfoxer, napisz na maila zlotowego, tak chyba będzie najlepiej

Dzięki, już tak zrobiłem. Oby się wszytko wyjaśniło.

Serdeczne dziękuję za zaproszenie :slight_smile: Gdyby ktoś reflektował na przejazd to opisałem co i jak w wątku dotyczącym dojazdu :slight_smile:

http://forum.dobreprogramy.pl/hotzlot-2012-organizacja-dojazdu-t491162.html#p3094334

Hej,

Wielkie dzięki za zaproszenie na tegoroczny Hot Zlot. To była naprawdę świetna informacja w środku nocy. :slight_smile:

Jak wyżej. :stuck_out_tongue:

Ja! :slight_smile:

Gratulacje dla wszystkich zaproszonych i do zobaczenia za nieco ponad miesiąc. :slight_smile:

PS. Krogulec - dzięki za te info o koszulce. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Również dziękuję za zaproszenie na HZ (drugie pod rząd). Drugi raz pod rząd daleko (W-wa - Wrocław) ale nie narzekam :smiley:

Do zobaczenia w połowie lipca w Zamku na Skale. I pisać kto jeszcze się dostał! :slight_smile:

Pozdrawiam

Również gratukuję tym co otrzymali zaproszenia…w Zamku na Skale jest super,będziecie napewno zadowoleni.

@Mariuce00

Może jeszcze dostaniesz zaproszenie. Cały tydzień Krogulec będzie rozsyłać. Także nie trać nadziei.

No ja jeszcze raz gratuluje ludzikom, którzy z dzisiejszym dniem otrzymali zapki od Redakcji :slight_smile:

nie ukrywam ZAZDROSZCZE :(, ale moja wina trzeba było pracować cały rok…