Skocz do zawartości

r   e   k   l   a   m   a

Zdjęcie

Instrukcja maszyny do totolotka...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 human666

human666
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 27.07.2010 - 16:32

Witam serdecznie. Mam pytanie, a właściwie to mały problem. Poszukuję pilnie instrukcji do obsługi maszyny do totolotka, gdyż od czwartku będę pracować w sklepie gdzie jest maszyna do totolotka i szef kazał mi się na czwartek nauczyć obsługi tej maszyny a kompletnie nie mam pojęcia jak to robić, więc gdyby ktoś mógł mi pomóc i powiedzieć skąd wziąć instrukcję obsługi takiej maszyny lub przesłać plik na ten temat to byłabym wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc!!!!!

#2 Breitner

Breitner
  • Użytkownicy
  • 217 postów

Napisano 27.07.2010 - 18:00

szef kazał mi się na czwartek nauczyć obsługi tej maszyny

To powinien Cię najpierw przeszkolić na niej.

#3 QwartzC

QwartzC
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 27.07.2010 - 18:02

Skoro ma takie wymagania to szef powinien Ci taką instrukcję udostępnić. Słyszałem też, że na temat obsługi tych urządzeń są organizowane kursy przez "Totka"

#4 Stały_bywalec

Stały_bywalec
  • Użytkownicy
  • 407 postów

Napisano 27.07.2010 - 18:08

Potwierdzam wyżej napisane posty. Jeżeli będziesz "musiał" obsługiwać taką maszyne to MUSISZ mieć zrobiony kurs. Kumpla ma swój kiosk w którym też ma taką maszyne i sie jej pytalem kilka rzeczy jak z tym jest to mi powiedziała, że musiala mieć kurs. Więc niech szef ci takie coś zorganizuje i wyśle na szkolenie. W razie czego nie daj się "wydymać" i niech szef ci to opłaci a nie, że ty "sobie sam we własnym zakresie" masz to zorbić. Przepraszam że napsialem to w męskiej formie ;/ Wybacz... Zasugreowałem sie nickiem.
"Wchodzę na forum a na nim znów TY. Rzadko zamykasz internetowe drzwi. Jesteś tu codziennie i się wyżywasz dlatego że we własnym życiu ciągle przegrywasz”

#5 floyd

floyd

Uczestnik HotZlotu

• Użytkownicy
  • 2385 postów

Napisano 27.07.2010 - 18:50

Może na tym forum znajdziesz pomoc:
http://www.forumlotto.net/600.htm