Intel Extreme Masters (IEM 2015) - organizacja spotkań :]

Ponieważ sporo osób powiązanych z dp wybiera się na tegoroczne Intel Extreme Masters 2015 w Katowicach, chyba dobrym pomysłem jest mieć temat, w którym można potwierdzić swój udział oraz dzień zwiedzania, a przy okazji umówić się oczywiście z innymi choćby na pogawędkę.

 

Potwierdzajcie proszę udział, kiedy zjawiacie się w Spodku, a przy tej okazji postaramy się wspólnie zorganizować też może większe spotkanie pod obiektem :]

 

 

 

Hej,

Ja wybieram się w sobotę. Z tego, co się umawialiśmy, będzie też Maniek88, Axles, Samurai, Szuri21.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Potwierdzam sobota jak najbardziej aktualna :slight_smile:

Ja wybieram się w niedzielę na finał :slight_smile:

Ja będe już w sobote rano, ale wejściówkę na IEM mam na niedziele. W sobotę połaże po Katowicach (nie bylem jeszcze) i wieczorem jakieś zlociste, coś, ktoś?

 

W neidzielę oczywiście finał CS:GO - reszta zwiedzanie, inne finały… jakoś mnie nie kręcą :stuck_out_tongue:

Zdecydowanie tak. Nie wiem tylko, o której pojawimy się pod Spodkiem.

ja będę w sobotę

Ja, Pangrys, DjDziadek i olmeca będziemy od czwartku codziennie do niedzieli :slight_smile:

Potwierdzam, tylko w Katowicach będę dopiero pod wieczór. Niestety samolot do Krakowa tym razem mam po południu.

Już wątek o IEM dawno był utworzony, po co tworzyć oficjalny jak można było tamten podpiąć.

Potwierdzam my Katowice, a później jakaś pizza i piwo w miejscówce w okolicach spodka chyba, że będzie pozajmowane to wtedy dalej.

@TomisH - czyli tak jak w zeszłym roku na pewno na siebie wpadniemy :slight_smile: - oczywiście jestem chętny do spotkania przy jakiejś pizzy, albo “soku z jabłek” :slight_smile:

Ja z xomo_pl będziemy w niedzielę. :slight_smile: Tak więc może się spotkamy, w s umie z SebaZ prawie jesteśmy umówieni. ;) 

Hej,

To podaj nieco więcej szczegółów. Może w niedzielę też wybiorę się do Katowic, by się z ludkami spotkać. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Zależy jakie mój drogi chcesz szczegóły, ale tak w niedzielę wraz z xomo_pl jedziemy o 10:00 do Katowic, później jak będziemy w Katowicach wybieramy się na Pizze i kawę, żeby mieć siłę, a później to już spontanicznie zobaczymy co się będzie działo, oczywiście na Finał w CS:GO idziemy. :slight_smile: No i na tą chwilę, takie mamy plany. :wink: Pewnie się wiele zmieni, jak już będziemy na miejscu. :wink: Tak więc jeśli masz mój drogi możliwość to zapraszamy. :) 

Byłem tam dzisiaj ,no i weekend też ogarnę z Piekar Ślaskich jestem ,to nie mam daleko ,

ale nie powiem wypas jest jak ta lala ,

 

 

 

pozdrawiam .

Hej,

Neo, ja numeru telefonu nie zmieniłem, wiec jeśli Ty też nie zmieniałeś, to namiary na siebie mamy aktualne. Odezwę się w niedziele, jeśli uda mi się wyrwać. Niedziela jest dość mocno rozwojowa, więc na razie nie mogę nic obiecać, prócz tego, że będę się starał. :slight_smile:

O, to widzę, że piekarska ekipa się powiększa.

Pozdrawiam,

Dimatheus

O której jutro planujecie wbijać do Spodka? Bo nie wiem jak się zorganizować z dojazdem. Kawałek mam, warunki trudne, a ja dodatkowo niepewny kierowca jestem :smiley:

A tak serio to jakby ktoś się wybierał z Krk i chciał się zabrać to zapraszam. Są jakieś utrudnienia w Katowicach o których powinienem wiedzieć? Bo jak nie to robie jak w zeszłym roku. Auto pod Silesia, potem komunikacją w okolice Spodka i na chama w środek kolejki dołączam do innych dobrychprogramiczów.

Od strony Krakowa dojazd powinien być ok. Chyba, że będzie jakiś wypadek. Tak nie ma żadnych prac remontowych więc powinno odbyć się bez problemów. My wstępnie jesteśmy umówieni na 13 pod Spodkiem. Pewnie kogoś z nas wypatrzysz bo planujemy jak w zeszłym roku pojawić się w kurtkach z DP.

Hej,

A no to do zobaczyska chłopaki. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Nie ma problemu, ja również swojego numeru tel. nie zmieniłem,więc jak coś to jesteśmy w kontakcie. :wink: W takim razie do zobaczenia w dniu jutrzejszym, nie mogę się już doczekać. :slight_smile: Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii