Internal setup error. Error code: 14. Contact support

Witam ;]

To mój pierwszy wątek więc jakbym zapomniał o czymś powiedzieć napiszcie ;] Mam taki problem instaluje program demon tools i wyskakuje mi taki komunikat : Internal setup error. Error code: 14. Contact support

Mam windowsa viste ;/ mój antyvirus to F-Secure Internet Security 2010.

Co mam zrobić żeby móc zainstalować demon toolsa ?

Hej,

Bardzo prawdopodobne, że plik instalacyjny jest uszkodzony. Ściągnij program z vortalu dobrych programów - DAEMON Tools Lite 4.35.5 - i je spróbuj zainstalować, najlepiej uruchamiając program z uprawnieniami administratora (Uruchom jako administrator).

Pozdrawiam,

Dimatheus

Niestety nie pomogło ;/ Nadal wyskakuje : Internal setup error. Error code: 14. Contact support

Hej,

Spróbuj zatem zadziałać zgodnie z tematem Problem z instalacją Daemon Tools - w szczególności chodzi o ten ostatni post.

Powodzenia,

Dimatheus

Miałem ten sam problem (win7 64bit) i poszedłem za radą Dimatheusa… Zagrało ale nie do końca tak jak było to opisane w poście wskazanym przez kolegę wyżej. U mnie zadziałało w ten sposób: Pobrałem całe to SPDT (http://www.duplexsecure.com/downloads) dla mojego systemu i odpaliłem instalację tegoż. Wyskoczył komunikat o tym, że już jakieś SPDT jest zainstalowane i najpierw instalator musi je wyłaczyć, żeby kontynuować. Kliknąłem OK, i musiałem zrestartować kompa. NIE URUCHAMIAŁEM ponownie instalacji SPDT (gdyż instalator Deamona zawiera to w sobie) i odpaliłem od razu instalkę DT. Poszło bez problemu. Pozdrawiam!