Jak na klawiaturze stawia sie znak euro?

kiedys ktos mi pokazal, ale to bylo dawno i zupelnie zapomialem,

wiecie jak?

Alt+0128

Alt+U -> w officie gdzie indziej pewnie tez

Ja mam na klawiaturze narysowany symbol € na klawiszu z cyfrą 5, ale nie wiem jak to uruchomić!

no tak w officie dziala Alt + U , tutaj tez “€” ale na gg nie dziala :]

Witam,

działa, przed chwilą sprawdziłem. :wink:

alt+u nie działa w gg

alt+0128 działa

Znalazłem to w pomocy do office

ALT+0128

(klawiatura numeryczna) Amerykański 101, arabski, hebrajski, turecki

ALT+0136

(klawiatura numeryczna) Cyrylica

AltGr+E

Belgijski, chorwacki, czeski, czeski 101, czeski programisty, duński, estoński, francuski (szwajcarski), hiszpański, holenderski KBD143, holenderski (belgijski) 120, fiński, francuski, islandzki, litewski, litewski (nowy), łotewski, macedoński (cyrylica), niemiecki (IBM), niemiecki (standardowy), niemiecki (szwajcarski), norweski, portugalski-KBD163, serbski (cyrylica), serbski (łaciński), słowacki, słowacki-QWERTY, słoweński, szwedzki, turecki F 440, turecki Q 179, włoski, włoski 142, Wysp Owczych

AltGr+epsilon

Grecki

AltGr+4

Brytyjski, irlandzki, łotewski-QWERTY

AltGr+5

Amerykański-międzynarodowy, grecki łaciński

AltGr+U

Polski, polski programisty, węgierski, węgierski 101

Witam,

Tak próbuje zrobić alt+cyfry (na numerycznej) i coś mi wychodzi :slight_smile:

A czy ktoś zna może jakąś listę z kombinacjami ?? Bo takie fajne znaczki wychodzą, ale tak za bardzo nie wiem które od którego :roll:

mi też to niedziała :?

ale i tak najlepiej “ALT+U” €

=)

Wie ktoś czy da się to zmienić aby działało nie tylko na numerycznej klawiaturze a tej zwykłej (nad alfabetem co są liczby w pasku?)

mi działa :slight_smile:

wcisnąć i trzymać lewy atl --> Shift i klawisz + --> z numerycznej 0128 - cały czas trzymamy alt. Po zakończeniu puszczamy i powiniem się pojawić :slight_smile:

nie lepiej start>>>wszystkie programy>>>akcesoria>>>narzedzia sys.>>>tablica znaków! !!

tam są wszystkie znaki! :mrgreen:

szybszy sposób to Alt+U

Alt+U=€

To już było ;]

Aby nie było to jako OT to z początku myślałem że to kit bo nijak nie sżło tego wykonać :frowning:

Ale sobie przypomniałem że na klawierce jest jeszcze ALT GR (powszechnie jako prawy alt) i z nim działa wsio :mrgreen:

€ :lol: