Jak pozbyć się brandu w tel SGS2

Witam ma ktoś dobrą instrukcje jak wgrać Cyanogenmod 10 w wersji stabilnej? co i jak krok po kroku? żeby mi telefon nie padł?.Teraz wychodzi nowa wersja a ja potrzebuje wszystkie potrzebne rzeczy do stabilnej CM 10.Mam tylko namiar na sam CM 10 nie wiem czy to odpowiedni http://download.cyanogenmod.org/?type=stable&device=galaxysmtd do tego chyba jest jeszcze potrzebny plik z google apps. Powiem że szukałem w google ale tych instrukcji za bardzo nie pojmuje może dlatego,że jest ich za dużo.Nigdy nic nie zmieniałem w telefonie więc dla mnie to czarna magia. Model tel to GT-I9100 telefon z plusa obecny android to 4.0.4 wersja modemu i9100XXLQ6 wersja jądra 3.0.15-1056084.

Edit: temat zmieniłem z Caynogenmod na pozbycie się brandu z telefonu.

Pozdr.

MIałem kiedyś cyjana i nie jestem z niego zadowolony.

Na twoim miejscu przeinstalowałbym androida z plusa na niebrandowanego. tylko oryginalnego z samsunga :slight_smile:

Za niedługo (czytaj za około 2 tyg do miesiąca, taka zapowiedź ze strony Samsunga była) ma być JB na SGS2 to ja bym poczekał lub zrobił tak samo jak Overclocker, bez brandu bym zainstalował system. Nie ma śmieci od operatora.

Overclocker też brałem to pod uwagę ;)i szczerze też nie wiem jak się za to zabrać nie chce uwalić telefonu:D robiłeś już taką zmianę? może byś wyjaśnił co i jak :slight_smile:

Robiłem u siebie zmieniałem softa z playa na samsunga oryginalny to co mnie zdziwiło to to że gdy miałem softa z playa nie dało się nawet 1,5 dnia bez ładowania wytrzymać a po zmianie nawet jak bardzo mało telefonu używam to wytrzyma 3,5 dnia.

Przeinstalowanie systemu nie jest skomplikowane jak już to parę razy zrobisz,

Musisz mies samsung Kies aby telefon z komputerem sie dogadywali = sterowniki

Odin v1.85

i softa musisz pobrać z tej stronki

http://www.sammobile.com/firmware/

jak będziesz miał pobranego softa rozpakuj go,

włącz tryb download w tel

podepnij kabelkiem do kompa

w opcji pda w odinie wskaż plik z softem do upgraed’u

i dajesz start :wink:


A skąd jesteś??

Gorzów Wlkp. Sam chyba tego nie ogarnę,albo zostanie jak jest albo jakiś serwis znajdę

Wydaje się to bardzo skomplikowane ale w rzeczywistości takie nie jest :wink:

całkiem możliwe…a dało by rade to zrobić przez gg?

Ps. z polskiego softu na tej stronie jest tylko play i plus 4.0.4

Dało by rade ale nie przez gg tylko przez TeamViewer’a :slight_smile: i przez telefon :wink:

dla mnie bezpieczniej było by skorzystać z gg:P,ale dziękuje za chęci :wink:

Zanim na gg napisze ci co i jak to przez tel zajęło by mi to mniej niż minuta ale jak wolisz :wink:

Abyś niczego nie spaprał muszę widzieć co robisz albo zrobić to za ciebie na kompie zdalnie :wink:

Overclocer czemu nie ma czystego softa na tej stronie co mi podałeś tylko plus i playa?

Jak wybierasz Country to musisz dać Poland - XE0 :wink:

dobra ja się poddaje nie ma takiego pliku gdy wpisuje w wyszukiwarkę chyba zaraz się przejdę za jakimś serwisem chyba,że skusisz się na gg:D

Ale to tak po 15 bo teraz jestem offline na gg :slight_smile:

było by fajnie tylko odrazu zaznaczam że mi to trzeba lapatologicznie :stuck_out_tongue: mam się sam podłączyć? i co w zamian za pomoc?;]

Ściągnij samsung kies i zainstaluj wszelakie sterowniki Telefon- Komputer.

Ściągnij ODINa http://chomikuj.pl/Overclocker/Dokumenty

A co w zamian za pomoc? Nie wiem :slight_smile:

Kiesa to ze strony samsunga? i jak zainstalować te sterowniki? mam podłączyć telefon do kompa i uruchomić kiesa?

Edit: odin pobrany kies się sciaga

Jaki masz system? jak W7 to zainstaluj Kies’a podłącz telefon i stery same się zainstalują :slight_smile:

Tak ze strony samsunga :slight_smile:

mam Windows 7 64 Bit zrób się dostępny jak będziesz na gg to się podłącze.