Jak to jest z tymi darmowymi sms'ami w Heyah?

Witam :slight_smile:

Chciałbym się Was zapytać jak to jest z tymi sms’ami w Heyah, czy do Heyah jest za darmo sms i czy jest jakiś dzienny limit na te esy?

I czy trzeba jakoś aktywować ten pakiet ?

Pozdrawiam :slight_smile:

Na stronę Heyah ciężko zajrzeć, tylko na gotowe ? http://www.heyah.pl/nowa-heyah_taryfa-nowa-heyah , może jakiś minimalny wysiłek z siebie ?

Przypuszczam, że Artur pytał się użytkowników jak to jest w praktyce, a nie o reklamy które pewnie słyszał choćby w TV, a to wielka różnica.

Dokładnie chciałem się dowiedzieć od użytkowników jak to jest w praktyce.

A może ten link który podałem, przeczytał byś ze zrozumieniem, tam jest podany cennik. http://www.heyah.pl/nowa-heyah_oferta-cenowa , i co tu filozofować jak wszystko jest jasne, jaką tu różnicę widzisz ? No więc jestem użytkownikiem.

Dodane 22.12.2009 (Wt) 10:03

To się dowiedziałeś.

Ja tam widzę różnice między reklamami ,a rzeczywistością. W reklamach wiele faktów się ukrywa. Np. jak z kartami płatniczymi które dostaje się za darmo. Potem okazuje się, że są za darmo ale tylko wtedy gdy przy ich pomocy wydaje się określoną kwotę. W reklamach jednak o tym ani słowa. A w bankach gdzie reklamuje się, że wszystko po 0%, a potem okazuje się, że niby to prawda, ale inne koszty są większe i wychodzi się na tym jak przysłowiowy Zabłocki na mydle. W telefonii też mamy zalew atrakcyjnych ofert i jeśli nawet prawdą jest, że coś tam jest taniej, to w sumie trzeba wydać więcej kasy. Podobnych przykładów można by podawać wiele :slight_smile: Już 50 lat temu Coca Cola stosowała takie chwyty z obniżaniem ceny butelki, tyle, że trzeba było kupić trzy butelki i w sumie wydać więcej. W dzisiejszych czasach robi się to w tak zagmatwany sposób, że nieraz trudno się połapać.

Rozmawiamy tu o konkretnym przypadku, gdzie jest wszystko jasne, podalem cennik to nie jest reklama.

Po to ktoś rejestruje się na forum ,żeby zaoszczędzić czas , który ktoś inny już stracił na takie szukanie.

Prosta odpowiedź -“Tak sms w sieci Heyah Nowa są za darmo”. Tyle.

Przemilcze a Breitner niech dalej bije posty

Ej mądrala, a ja myślę, że powinno się najpierw samemu “wszędzie” poszukać a nie z każdą '■■■■■ółką" pisać na forum i zaśmiecać go bzdetami, nie bądź taki wygodnicki, Tobie też zamknęli Google ?