Jak usunąć program którego nie da się usunąć?

Głupia ja zainstalowała program, którego nie umie odinstalować. Próbowała klasycznymi sposobami, programami, nic to nie dało. Programu nie ma w rejestrze (regedit). nie widzą go w ogóle żadne programy do odinstalowywania programów, nie wspominając o Dodaj/usuń programy… Co ma zrobić głupia ja? 'Pomocy szukam tu, proszę was pomóżcie 

Po prostu skasuj cały folder od tego programu.

Jak kasuję cały program dalej jest w menu wszystkie programy podświetlony na pomarańczowo… Czyli jest w systemie?

Spróbuj użyć programu UNLOCKER , według mnie powinien Ci pomóc. A nie możesz tego usunąć, bo prawdopodobnie jest używany przez jakiś inny program :wink:

Usuń ten program:

C:\Users\Nazwa Użytkownika\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs

http://www.sevenforums.com/tutorials/296-start-menu-all-programs-add-delete-shortcuts.html

Próbowałam, plik nie jest zablokowany, kasuje go a on dalej jest w menu. Co za dziadostwo, jak się tego pozbyć kurczę. To jest aplikacja exe

był sam skrót, usunęłam skrót i nie pokazuje się w menu. Dziękuję. Może to wystarczy i nie okaże się wirusem