Jak wyłączyć pakiet 500 sms plus

Witam. Wykupiłem ostatnio sobie pakiet kodem *121*11*09# i chcę go teraz wyłączyć próbowałem wyłączyć kodem *121*00*09# ale pisze że Wybrany kod USSD nie jest obsługiwany, dodam że mam taryfę mixPlus IV duo. Więc jak go wyłączyć?

witaj zobacz tutaj http://nakarte.plus.pl/v.do?idx=836374

przez neta stwórz sobie konto na plus.pl. I tam na swoim koncie zmienisz co zechcesz.

@leszek -pytający zaznaczył że ma mixplus 4 duo a nie ofertę na kartę.

Spróbuj poprzez *110# wchodząc w pakiety -> aktywne - > pakiet sms -> dezaktywacja.

Oczywiście nazywam funkcje mniej więcej bo nie pamiętam dokładnie, ale poprzez *110# też się da. Zawsze możesz też zalogować się na stronie plusa (na górze po prawej) i przejść do swojego konta po czym wyłączyć pakiet za pośrednictwem strony WWW. Jeśli nie pomoże, skontaktuj się z pomocą.

*121*00*01# wyłączenie usługi 500 smsów w plus

Utworzyłem sobie konto na plus.pl ale nie wiem jak dalej wyłączyć ten pakiet czy ktoś mógłby mi napisać jak to zrobić?

A ten pakiet sie wznawia automatycznie że jest potrzeba wyłączania go ? w mojej taryfie nie … ale nie wiem jaka mam :stuck_out_tongue:

Tak ten pakiet się wznawiania automatycznie a mi co miesiąc nie potrzeba pakietu. Taryfę można sprawdzić po wpisaniu *147# i kliknąć zadzwoń

mix plus IV duo i mi sie nie wznawia.