Jak wykasować/zmienić dane w PDF

Czy ktoś wie jak w pdf zmienić/wykasować dane mam linijkę np xxxxxxxxxxxxxx i chce spowodować, żeby całkowicie znikła, gdyż chce zyskać miejsce, żeby mój tekst wydrukował się na jednej kartce, a nie na dwóch szukałem takiej opcji w programie Foxit Reader, ale nie znalazłem.

Pliki PDF nie są plikami edytowalnymi.

 

Jeśli tak jest to dlaczego do PDF mogę dopisać tekst.

W każdym miejscu, gdzie Ci się to podoba, czy może tylko w miejscu gdzie autor dokumentu dał taką możliwość?

 

Mam CV stworzone w kreatorze (zamieniam pracę na lepszy model albo zostaje przy starej) i chce wykasować pewne linijki, które mnie nie dotyczą, żeby moje CV zmieściło się na jednej kartce.Tak kombinuje, bo jak wydrukować CV żeby było na jednej karce to nie mam pojęcia :frowning:

Dzisiaj masz dostępny za darmo w promocji Giveaway of the Day - Win PDF Editor 2.1. W opisie:

 

Program Win PDF Editor pobrałem z Giveaway of the Day ale nie chciał się zainstalować, więc pobrałem ze strony producenta i ten program nie ma możliwości kasowania wierszy a na tym mi zależy, gdyż moje CV nie mieści się na jednej kartce.

Serio?

Nie żartuj, gdybym ja to wiedział kilka lat temu to bym tych dziesiątek a może i setek plików PDF nie edytował…

 

Każdy rodzaj pliku nie jest plikiem edytowalnym do czasu zastosowania odpowiedniego oprogramowania umożliwiającego jego edycję :wink:

Taj jak powyżej napisano: od dziś, do jutra go godziny 9:00 jest dostępny za darmo Win PDF Editor 2.1 http://www.giveawayoftheday.com/win-pdf-editor-2-1/

 

Można się też zapoznać z tymi wynikami wyszukiwania:

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#newwindow=1&q=PDF+edycja

 

 

Tylko mojego pliku nie można wyedytować tak jakbym chciał tak jak napisałem wyżej.

Będzie OT, ale niech tam. Masz rację, tym programem da się edytować pliki PDF, ale edycja ta przypomina bardziej pracę na plikach graficznych niż np. tą znana z edytorów tekstu. Powiedz mi jak np. mam edytować w tym programie hiperłącze? Da się zmniejszyć czcionkę?

Ale fakt, do tego do czego chce użyć tego autor tematu - faktycznie, nada się.

 

Co do kasowania wierszy - to samo co wyżej - skasowanie wiersza nie przeniesie wierszy nizej na jego miejsce, bo tu nie kasujesz, tylko zamazujesz. To co jest niżej musisz skopiować i przenieść wyżej (chyba że nie znalazłem tych funkcji w programie).

Taki druk PDF z aktywnymi oknami wypełnień, to majsterszyk. Trudno edytować nieaktywną zawartość, wycinać linijki itp.

Z tym kreatorem CV, to też - o jaki chodzi?

Tak przyglądam się i ale fakt, że sam pobierałem druki, ale wybierałem, czy PDF, czy w formacie worda DOC. Zwykle, taki kreator może za rączkę prowadzić do szablonu, a potem zapisać do worda. Wtedy jesteźwa w doma. Wyciąć, usunąć wypełnić itd, potem wydrukować. Można nawet w wordzie zapisać do PDF i gotowy wynalazek.

Przykładowy taki kreator online: http://profeo.pl/cv

 

Program Foxit Reader do edycji się nie nadaję :frowning: tak samo Win PDF Editor dopiero program Cad-Cas PDF Editor zrobił to, co chciałem.