Jak zmienic dzwiek zapisany w mp3 na cd?

Czy jest taka mozliwosc?

Wydaję mi się, że nie ma możliwość, aby dokonać takiej operacji na CD. Jedynie na twardym dysku co wiąże się oczywiście z nagraniem kolejnej płytki. Pomocny do tego może byc program Advanced MP3 Converter

W Nero przecież jest możliwość nagrania płyty Audio z plików mp3. :slight_smile:

Dokładnie. Wystarczy przeciągnąć i upuścić.

Chłopaki wydaję mi się, że nie chodzi o to… Myślę, że koleżanka chce zmienić pliki już wcześniej zapisane na płytce CD. :smiley:

tak szczerze powiedziawszy to z tego co koleżanka napisała to można się wszytskiego domyślać ale niczego dowiedzieć !!

jaśniej napisz o co ci chodzi!!

A mnie się wydaje , że koleżanka ewka-konewka chce poprostu zmienić pliki mp3 na wav i nagrać na cd , a jeśli tak to Cedex.POZDRAWIAM! !!

jeżeli masz program nero ( do nagrywania) to wchodzisz w program nero potem naciskasz: MUZYKA- AUDIO CD- DODAJESZ PLLIKI- I WYBIERASZ NAJNISZĄ PRĘDKOŚĆ ZAPISU np. 1x,2X.4x itp. aż do 8x

Koleżanka chce nagrać pliki zapisane w mp3 na dysk w formacie Audio Cd. Czyli tak aby odtwarzała się w odtwarzaczu CD. Można to zrobić w Nero. Muzyka>>audio cd Tu daodaj pliki mp3 i dalej. :smiley:

Mam nadzieję że trafiłem. :lol:

Czemu taka mała prędkośc ?? To pytanie jest na serio !!

Raczej dosłownie: już zapisanych plików na płycie nie można w żaden sposób zmienić !

Też tak zrozumiałem i napisałem to w 1 pomim poście w tym temacie :smiley:

Tylko że tak naprawdę to nie wiemy dokładnie o co chodziło koleżance. Więc może poczekajmy z tą zgaduj zgadulą aż coś więcej się dowiemy. :smiley:

Powinno sie nagrywac plytki z predkoscia polowy mozliwosci nagrywarki :smiley:

P.S. aczkolwiek maxem tesh sie nagra, na tanich plykach moga wystepowac po takiej operacji przycinki…

POZDRO !!

…and the winner is lazikar! !!

Dzieki za porady!

Kolezanka miala oczywiscie na mysli mozliwosc przegrania pliku mp3 z twardego dysku na plytke zeby mogla sluchac muzyki w odtwarzaczu cd :slight_smile:

Więc na drugi raz proszę o precyzyjne zadanie pytania, żeby nie potrzeba było bawić się w zgadywankę.

Problem rozwiązany.

Zamykam