Jak zmienić czcionkę w Windows Phone 8?

•System Operacyjny : Windows phone 8

Witam chciałem się dowiedziec jak zmienić czcionke pisania w htc 8s.

Risku17 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem. Ponadto na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swój post, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.

Nie wiem o co dokładnie chodzi, ale nie zmienisz kroju czcionki nigdzie.

Możesz jedynie zmienić wielkość tekstu w wielu miejscach systemu w ustawieniach -> ułatwieniach dostępu.

Czyli nie mogę zmienić domyślnego tekstu pisania na inny ?? nawet nie moge nic wgrać ?

Nie, nie możesz. Chciałeś mieć możliwość pełnej personalizacji systemu to trzeba było kupić urządzenia z Androidem.

Niestety w urządzeniach z Androidem też nie ma możliwości zmiany czcionki. rgabrysiak więc po co wprowadzasz ludzi w błąd i zniechęcasz do używania windowsa i przesiadkę na Andka. Powiem, że Android to system w którym można zrobić coś dopiero po roocie. Telefon bez roota to tylko urządzenie ograniczające do kilku funkcji. {ciach}


Proszę darować sobie wycieczki osobiste.

Pozdrawiam,

roobal

W Androidzie jedyna zmiana pisanej czcionki to jej wielkość, ale gdyby nawet istniała możliwość zmiany jej rodzaju to i tak odbierający taką wiadomość musiałby mieć też takową wgraną, by poprawnie wyświetlić zawartość wiadomości.