Jakby komuś zalegał jakiś sprzęt komputerowy w domu

Mam taką nietypową, gorącą prośbę do Zlotowiczów :slight_smile:

Mało Ci tego co na blogu wygrywasz? Czy to może za nowy dla Ciebie sprzęt? P

Sprecyzuj jeszcze czy to ma być sprzęt działający bo nie wiem czy procesory wieszasz nad łóżkiem czy może budujesz z nich jakiś Mniejszy Zderzacz Hadronów :slight_smile:

Nie musi być w pełni działający - ale np. jak płyta główna jest popalona i nie ma dla niej ratunku, no to bym odpuścił… :stuck_out_tongue:

Podczas przeprowadzki trochę gratów poszło na złom, ale zobaczę, może coś zostało.

Chciałbym mieć monopol na wszystkie śmietniki, tyle fajnego sprzętu tam ląduje… ;p

Mój nie poszedł na śmietnik, tylko do punktu gdzie można takie “śmieci” zostawić.

No to na przetopienie :wink:

Mam odkurzacz do oddania i starą pralkę :slight_smile:

Kilka drobiazgów powinienem u siebie znaleźć, ale nie dam gwarancji, że działają :smiley: Poza tym to sprzęt starożytny wręcz :wink:

@msnet: Byłoby super :stuck_out_tongue: Nie ważne czy działają czy nie :slight_smile:

I ja coś wyciągnę. Wszystko działające :wink: Ciężarówkę sobie załatw na drogę powrotną :wink:

@Cyryllo: Napisałem Ci na PW na fb. Tak dużo tego będziesz miał? :stuck_out_tongue:

stare dyski też chcesz ?

też mogą być :stuck_out_tongue:

Będę robic przegląd, ale nie są to gabarytowe rzeczy, głownie jakieś pamięci karty pci itp.

 

 

Eeee… A chciałem Ci przywieźć 8 obudów Big Tower i 3 drukarki laserowe A3  :stuck_out_tongue:

To ja może rozważę wynajem TIR-a… :stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Czy szacowny kolega nie odzyskuje aby złota z tych części :)? Bo jak wiadomo w dzisiejszych czasach złoto jest na wagę złota, a mówi się, ze jego wartość może nawet wzrosnąć :).

 

Nie. Mam sporo sprzętu (zwłaszcza procesorów i486, które zbierałem na poprzednich zlotach od innych zlotowiczów - mam już co do nich plany na przyszłośc, ale… stricte estetyczne ;). Sporo z tego sprzętu pewnie mógłbym śmiało opylić za jakiś konkretny pieniądz, ale… nie jestem materialistą tylko pasjonatem. Co nowsze okazy w kolekcji, dają mi więcej satysfakcji pod kątem radochy z nowego sprzętu, niż… pieniędzy :wink:

Także nie odzyskuję z tych sprzętów żadnego złota czy innych metali szlachetnych. Kolekcjonuję je do prywatnej kolekcji i dla własnej pasji :slight_smile: