Skocz do zawartości

r   e   k   l   a   m   a

Zdjęcie

Kamera SONY i USB

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 aneta9421

aneta9421
  • Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 09.05.2010 - 09:40

Mam kamerę SONY DCR-HC24E. Chciałam przegrać z niej film. Nie mam płyty ze sterownikami. Szukałam na wielu forach i dowiedziałam się jedynie tyle, że potrzebuje programu tylu : Pinnacle. Ściągnęłam i zainstalowałam. (Na jednym z portów USB też próbowałam instalować sterowniki od brata, ale to nic nie dało. W kamerze wyskakuje błąd z połączeniem.)Kiedy podłączam kamerę przez drugi port USB wyskakuje mi kreator znajdowania sprzętu dla USB Device. Ten program, który ściągnęłam nie wykrywa mi wcale kamery... I dlatego proszę o pomoc. Potrzebuje rzucić ten film na już. Dzięki.

#2 Cedar

Cedar
  • Użytkownicy
  • 5761 postów

Napisano 09.05.2010 - 09:43

Po diabła szukasz na jakiś forach zamiast u źródła ?? Czasami niektórzy sami szukają problemów.
http://support.sony-... ... =DCR-HC24E

Cedar.
flaga.pngPiszę poprawnie po polsku!- kliknij i dołącz się.
Nie jestem tolerancyjny dla nygusów ortograficznych i "pseudo dyslektyków" - masz z tym problem - np. Firefox Ci pomoże.

#3 aneta9421

aneta9421
  • Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 09.05.2010 - 09:49

Wszystko super. Ale sterowników tam nie ma! Kiedy klikam na link gdzie mają być. Przekierowuje mnie na stronę główną...

#4 Cedar

Cedar
  • Użytkownicy
  • 5761 postów

Napisano 09.05.2010 - 09:52

No to masz coś namieszane. U mnie pobiera się bez problemu: ftp://ftp.vaio-link.com/pub/dime/cams/usbdrven.exe

Cedar.
flaga.pngPiszę poprawnie po polsku!- kliknij i dołącz się.
Nie jestem tolerancyjny dla nygusów ortograficznych i "pseudo dyslektyków" - masz z tym problem - np. Firefox Ci pomoże.

#5 aneta9421

aneta9421
  • Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 09.05.2010 - 09:58

Dziękuję za pomoc.

-- Dodane 09.05.2010 (N) 11:22 --

Wszystko fajnie. Tylko teraz pyta mnie o Sony Digital Imaging Video. Jak już mówiłam, nie mam płyty. I tu moje zapytanie: Czy zamiast tego programu mogę zainstalować jeden z tych do pobrania na tej stronie?
http://support.sony-... ... =DCR-HC24E
Tzn. Chodzi mi o ten przed ostatni z plików do pobrania.