Kody - Max Payne 1

Witam wszystkich!

Mam problem z kodami do Max Payne 1 wszędzie pisze że aby uruchomić konsolę w grze… trzeba uruchomić grę z parametrem ‘developer’ a nie wiem za bardzo co mam zrobić… jeżeli ktoś wie to bardzo proszę o dokładny opis co mam zrobić… z góry dziękuję i pozdrawiam …

3razyX , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jak masz skrot na pulpicie to:

ppm -> wlasciwosci

element docelowy i tam to dadajesz np.

“C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe” +menu 1 +fullscreen 1

Nie za bardzo rozumiem mam ten element docelowy i co… mam tam edytować na ‘developer’ ? Czy dodać to w nazwie ?

No tak:

“C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe” +developer

Aczkolwiek nie jestem pewien czy o to biega.

witam mam taki oto problem z grą max payne cześc 1 po uruchomieniu gdy zaczyna wczytywać menu głowne wyskakuje bląd o nastepującej treści: exception in engineInit:X_SharedDB:weapons “empty” and “empty” had the same id. wczesniej nie moglem wczytac mapy po wybraniu poziomu trudności i nie było dźwięku po ponownym zainstalowaniu wystepuje wczesniej opisany komunikat. Jeżeli ktos wie co zrobic bardzo prosze o pomoc dziękuję

Gra oryginalna???

Tak ,zainstalowalem patcha 1.05 i to samo, nie wiesz co moze byc tego przyczyną? Syestem vista wymagania gry jak najbardziej spelnia sprzet

witam ponowqnie udało mi sie rozwiązać ten problem po zaznaczeniu w zgodności opcji uruchom jako administartor jednak pozostał problem z dźwiękiem gdyż nie ma go w filmikach lub gdy pojawia sie gazetka odglosy strzalow itp są

Wystarczy poszukać chwilę w google.

Powodem może być system operacyjny, dużo graczy ma problemy z dźwiękiem na Viście.

http://maxed.gry-online.pl/forum/index. … wtopic=997

Tutaj powinieneś znaleźć odpowiedź.