Kolor paska narzedzi w moj komputer?

Witam. Kiedys na kompie mialem ustawione taki wpis do rejestru ktory zmienia mi kolor to znaczy tlo paska narzedzi w moj komputer tzn tam gdzie jest wstecz , kopiuj , wklej itd. lecz teraz jak chce to zrobic to tego nie umiem znalezc na kompie wpisu z rejestru. Moze wiecie o co mi chodzi i czy macie takie cos zrobione albo mieliscie zrobione ? wiem ze tam sie wybieralo tapeta jaka tam ma bys tzn maly kawalek tapety i tam sie zmienialo tlo. pliss pomozcie mi.

czekam na odp.

pozdrawiam

nie interesuję się takimi rzeczami, ale wiem, że TweakUI zmieni

pasek narzędzi IE - może zmienia też w eksplorerze!

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 15:42

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\InternetExplorer\Toolbar

wpis BackBitmap - obrazek w BMP, szerokość - ekran, wysokość -

ok.80 px - dane wartości - ścieżka do obrazka

nic nie pomoglo chodzi mi o to aby tak jak na fotce

d0805bbdbcaa7068m.jpg i tam ma byc tlo rozumienie ? wiem ze to jest mozliwe bo kiedys to mialem i to bylo napisane w komuter swiecie albo w niezbedniku !

ale na screenie są tylko dodatkowe przyciski, a nie zmiana koloru!

jeśli chcesz dodatkowe przyciski to po prostu klikasz prawym przyciskiem na pasku i wybierasz dostosuj - z tabelki po lewej możesz sobie wprowadzic przyciski - zaznaczasz wybrany i dodaj

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 19:46

jeśli chcesz zaryzykować możesz wprowadzić wpis BackBitmap

do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MyComputer

zaznaczasz klucz my computer, klikasz prawym w prawym panelu, wybierasz nowy > wartość ciągu - kiedy zostanie utworzona klikasz na niej prawym i modyfikuj - wpisujesz nazwę BackBitmap - wartość > ścieżka do obrazka; nie gwarantuję, ze podziała, jeśli nie , nic nie powinno się stać - po prostu klikniesz prawym na wpis i usuń

(żeby podziałało trzeba zresetować)