Komputer nie widzi karty pamieci

czytałem już na tym forum kilka problemów z kartą pamięci której dysk nie czyta, u mnie jest to samo tyle że na innym komputerze ten dysk jest widoczny, formatować mogę tylko pamięc wbudowaną w mp3 nawet jeśli karta micro SD jest w środku prosze o pomoc jakie poczynić kroki

W Menu start->Uruchom, wpisz regedit:

Znajdź klucz

HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

Klucz {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} nie rozwijaj tylko zaznacz .Po prawej stronie

będą wpisy, w których zlokalizuj klucze UpperFilters oraz LowerFilters i je usuń. Przed usunięciem, sprawdź, czy jesteś w dobrym miejscu. Włącz komputer na nowo i sprawdź.

niestety zrobiłem tak jak napisałeś i nie działa dalej

Z viewtopic.php?t=257567

Zrób jeszcze tak, w kluczu:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\tifm21\Parameters

zmień wartość SDParam z liczby 16 na 1.

Potem restart.

Jaka to jest pamięć (CD, czy SDHC, jaki rozmiar) i jai posiadasz system operacyjny+Service Pack?

niestety nie mam takiego klucza tifm21

a jest to pamięc Micro SD Kingstona 1 GB mam XPka service packa 2

a i przy tej pierwszej czynności nie miałem już napoczatku klucza UpperFilters więc usunąłem tylko ten LowerFilters

A sama karta została już sformatowana w MP3? Próbowałeś oczytać ją zewnętrznym czytnikiem kart?

nie mam takiej funkcji w mp3 żeby sformatować karte, nie próbowałem, a może to pomóc, skoro w innych komputerach karte moją odczytuje a w moim nie, czy to nie jst problem z komputerem?