Komputer nie wyłącza się

witam wszystkich,

mam pewien problem z komputerem.

Komputer pracuje na ulubionej przez wszystkich VISCIE. Kiedy wciskam “zamknij” komputer zaczyna się wylogowywać, później pojawia się “zamykanie” i tutaj komputer się zwiesza, ciągle pojawia się ten napis i nic się nie robi, komputer nie wyłącza się.

Poniżej wklej log z combofixa

link ->http://wklejto.pl/58227

Komputer został przeskanowany przez kasperskiego, znalazł parę wirusów ale został wyleczony.

Dzięki za każda pomoc

pozdrawiam

hmm wirus mówisz? szkoda ze kaspersky nic nie wykrywa…

przejściówce, zwał jak zwał, to nie mój komputer, lecz dziewczyny komputer i to ona ma podane objawy…

no nic, jak się nie da nic zaradzić to zrobię formata

dzięki za pomoc

pozdrawiam

Mam podobny problem i szukam pomocy. Czy ktoś potrafi poważnie pomóc i znaleźć przyczynę i możliwość naprawy bez ponownej instalacji. Mam WINDOWS XP. Przyznaję , może to przypadkowy zbieg okoliczności, ale próbowałem zainstalować nie do końca pewne oprogramowanie użytkowe, po czym wystąpiły (może to tylko zbieżność) problemy jak opisane wyżej z małą poprawką . Otóż gdy próbuję wyłączyć komputer , on pięknie się wylogowuje ze wszystkimi pełnymi procedurami po czym ponownie się włącza w pełnym zakresie. Wszystko przebiega normalnie tak jakbym wcisnął nie “WYŁĄCZ KOMPUTER” a “URUCHOM PONOWNIE” . Obecnie wyłączanie komputera możliwe jest tylko w ten sposób , że muszę pilnować jak się samowolnie restartuje w chwili gdy pojawia się ekran firmowy płyty głównej muszę wcisnąć fizycznie przycisk POWER. Komputer z licencyjnym Norton 360 (wierzę że nie ma wirusów) Czy mogę liczyć na przyjazną pomoc, mam wrażenie że jednak można to zmienić w którymś z plików systemowych tylko niestety ja nie wiem jak i gdzie. Oczywiście to oprogramowanie wyinstalowałem

NORTON mógł coś przepuścic , prawdopodobnie to wirus . przeskanuj go narzędziem a-sqared free anty malwer lub malwerbytes . a jeżeli coś nie chcący odinstalowałeś to wlóż oryginalną płytke z windowsem i sprawdz pliki

Porada, która pisana była dość dawno ale jest/może być nadal aktualna:

porade zaraz zastosuje dzieki

a co do wlozenia plyty z windowsem, nie ma takiej mozliwosci, poniewaz nie ma plyty z windowsem, jest jedynie partycja do recovery zrobiona przez hp…