KOmputer sam sie wylancza i wlancza

Witam moim problemme jest samo istne wylaczenie komputera jak i jego wlanczanie ale nie odbywa sie to tak jakby go z kontaktu wylaczyc tylko normalnie system sam sie wylancza. po czym po paru minutach paru godiznach sam sie wlancza. sprawdzilem juz biosa wgralem nowa wersje sformatowalem dyski twarde sprawdzilem czy niema wirosow nortonem 2007 i nod 32 i nic mi nie wykazalo. formata robilem juz 3 razy i dalej to samo wentylatory wszystkie dzialaja komputer jest wyczyszczony z kurzu i dalej to samo. brak mi juz pomyslow. acha nie podejzewalem jeszcze zasilacza bo czytalem z ejak on szwankuje to sie wylancza jakby wtyczke z kontaktu wyjac a on mi sie normalnie wylancza czyli zamyka system. Pomozcie prosze was bardzo!! bo ja juz niemam pomyslow.

spróbuj mimo wszystko sprawdzić kompa na innym zasilaczu

Nie wieżę że to powiem ale czy windows jest oryginalny?

Dla mnie to może być pirat byle by był wiarygodny.

Zasilacz też może być problemem.

windows jest wiarygodny poniewaz dziala na 4 kompach bez problemow

. a zasilacz niedawno zmienilem i tez to samo sie dzieje. juz niemam pojecia co z tym zlomemm jets!

a co ma oryginalność systemu do tego przypadku?? :x :shock:

Uwierz mi windows pirat/nie wiarygodny może być źle nagrany i mogą dziać się z systemem cuda.

Skoro zasiłka nowa to może płyta gł? jest uszkodzona. zobacz czy nie masz popuchniętych elektrolitów.

Złączono Posta : 17.10.2007 (Sro) 16:47

SeBoLaS nie komentuj bez sensu tylko postaraj się udzielić konretnej porady. Głupie dogryzanie nic mu nie pomoże.

odpowiedz już tu padła,najprawdopodobniej to jest wina zasilacza

Dzieki chlopaki ale zasilacz jest nowy plyta glowna w porzadku i dalej sie to dzieje;(

gruber_181 przeczytaj punkt 2.14 regulaminu i popraw błędy. W przeciwnym razie zostaną wyciągnięte konsekwencje. Popraw posty.

Sprawdz temperature procka zaraz po wylaczeniu, ew. jak zmienia sie temperatura procesora (w biosie zobacz).

Mialem taki sam problem - pomiedzy procesorem a plyta bylo za malo smaru.

Istnieje jeszcze możliwość, że to “zalana” klawiatura.

Czy na klawiaturze masz przyciski: Power Sleep Wake, które wyłączają

lub usypiają PC-ta?

Możliwe że to klawiatura generuje kod włącz i wyłącz PC-ta.

Spróbuj popracować z inną klawiaturą.

winna również może być po stronie sieci elektrycznej, gdzie przy zmianie napięcia komputer może się wył. jak i wł.

►Włącz BSODa

►Jak masz podłączony komputer to sieci elektrycznej, czy przez przedłużacz czy może przez listwe zabezpieczającą

►Wyłącz również uruchamianie komputera przez kartę siciową, w BIOSie może mieścić sie pod nazwą Pawer On Lan

Możliwe ze masz na innym dysku/partycji zainstalowane 2 programy antywirusowe jezeli tak moze to byc tego przyczyna, :slight_smile:

Wina lezala po stronie przycisku w komputerze :slight_smile: kto by sie spodziewal:) ale wielkie dzieki za rady:)

:shock: :?