Kupno telefonu LG Swift Black p970 czySamsung wave II S8530

Przymierzam się do kupna telefonu i musze abonament) wybrać pomiędz dwoma modelami:

  1. LG Swift Black P970

  2. Samsung Wave II S8530

Generalnie oba modele są mają swoje wady i zalety:

  1. LG Swift Black P970

zalety: nowocześniejszy i większy wyświetlacz, system android, darmowa nawigacja i integracja z gmail

wady: plastikowa obudowa, nagrywanie video w formacie .3gp (problemy z proporcją obrazu wideo)

  1. Samsung Wave II S8530

zalety: solidna aluminiowa obudowa, nagrywanie video w formacje .mp4,

wady: gorszy wyświetlacz, system BADA (nmiej apikacji w porównaniu z android), brak darmowej nawigacji

Prosze o pomoc w wyborze

Jestem użytkownikiem LG Swift i powiem, że sobie go chwalę. Może wymienię zalety i wady jakie znalazłem w tym telefonie:

Wady:

  • Brak multitouch - przy zwykłym użytkowaniu nie przeszkadza, ale przy grach czasami.

  • Bateria trzyma w miarę, ale przy włączonej synchronizacji katorga (naprawione jak się wyłączy ciągłą synchronizację z internetem oraz zmniejszy sie taktowanie programem setCPU w czasie spoczynku)

  • Czasami się lekko zawiesza (naprawione jak programem setCPU zwiększy się odrobinę taktowanie procesora w czasie pracy)

Zalety:

  • System android + market - ogrom aplikacji i wiele można zrobić… np zainstalować TeamViewer2 i obsługiwać PC :stuck_out_tongue:

  • Bardzo łatwo dostosować go do własnych potrzeb (wygląd menu itp),

  • GPS - na spacery po nieznanym mieście jak znalazł

  • WiFi - Hotspot itp

Cóż nie wiem co jeszcze… tyle mogę powiedzieć o teleofnie, ogólnie jestem bardzo zadowolony:)

Witam LonngerM

Według informacji w internecie ten telefon (p970) ma obsługę multitouch, a ty piszesz że go niema (nie rozumiem).

Jeżeli jest taka mozliwość to proszę o zamieszczenie w internecie lub przesłanie na emaila sampla wideo w 720p

Oj przepraszam, nie zauważyłem o który model chodzi… mój post można zignorować (tyczył się wcześniejszego modelu)

Witam.

Dla mnie kwestia oczywista: tylko LG Swift Black.

LG Swift Black - jestem użytkownikiem. Ekran wyśmienity, zarąbiście jasny. Po prostu, awesome. Główna wada według mnie to : bateria. :slight_smile: