Livebox 1mb wysokie pingi

Witam jestem posiadaczem neostrady livebox 1mb. i mam taki problem ze mam wysokie pingi po 3000+ i na dodatek frezy te pingi+ Upłynoł limit żadania powstają w różnych godzinach czyli przewidziedz ich nie można.

Komputer skanowałem Nodem i 0 wirusów (<–log z HijackThis) Nie zawsze mam razem pingi i Upłynoł limit żadania czasm pojedynczo a czasami razem i czasami trwają chwilkę a czasami nawet kilka minut. Bardzo mi to przeszkadza w przeglądaniu stron WWW lub w graniu online. Mój system operacyjny to Vista. Dzwoniłem do tych (osłów) z tp i powiedzieli mi że wszystkie porty mam dobre i linia jest w porządku. Siła sygnału waha sie od niskiej do dostatecznej. Do I Internetu łącze się za pomocą Adaptera tego co był w pudełku (taki biały) . Nie mam włączonych żadnych programów tylu emule//gg. Łącze sie Wi-Fi (bezprzewodowo)

Nie mam opcji połączenia sie kablem ethernet ponieważ livebox jest w korytażu a ja mam komputer w pokoju. Dodam jeszcze że na laptopie mam to samo A na laptopi moge przysiadz ze nie ma zadnych wirów bo to laptom mojego taty.

a tutaj jakies zdjecie:

qy7erb.jpg

Ale o co ci chodzi? przecież pingi ma dobre… większość poniżej 40, więc nie wiem o jakich 3000 mówisz. Druga sprawa, czemu nazywasz osłami tych, którzy ci pomagają?

to jest screen z przed chwili a pingi po 3000 są tylko nie zrobiłem zdjecia. Osłami ich nazywam bo dzwoniłem i mówią to samo żebym przeskanował komputer bo cos z nim nie halo

Pingi masz dobre, może jak coś ściąga ci się np aktualizacja antywirusa to masz wysoki ping ale tu…

Poza tym skanowanie jednym antywirusem nie zawsze jest skuteczne. Ściągnij drugi i przeskanuj np avastem. No i jeszcze jedno, nazywasz ludzi osłami, usiłując wcisnąć że masz wysoki ping a jednak masz niski. W dodatku piszesz tak zrozumiale że płakać się chce. Najlepsze było to:

:lol: :lol: :lol: :lol: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

skanowałem ad-ware jeszcze to miałem same ciasteczka. Mówiłem wam że pingi mam też ponad 3000. Tylko ten screnn dałem na pokaz że też mam te freeeezyyy !!

Jak bede miec wysokie pingi to dam screen. AA Spy-botem też sprawdzałem i czysto

squarix , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

  1. Nie pingi tylko latencja :slight_smile:

  2. Ping to nazwa programu

  3. Zrób screena jak masz latencję ~500ms +

  4. Pod osłami to i ja się podpisuję :stuck_out_tongue_winking_eye: (mam co do tego powody)

  5. Naucz się pisać “w miarę” poprawnie (nie po pokemonowemu, ale po polsku) :slight_smile:

:slight_smile:

dnggn6.jpg

z przed chwili

Hmmm… Szczerze mówiąc, wygląda to całkiem normalnie jak na… radiówkę :stuck_out_tongue: Napisz czy ten twój livebox to radiówka czy kabel (poprawcie mnie, nie znam się na internecie od tepsy :stuck_out_tongue: ).

Jeżeli to radiówka, to pingi są w miarę ok, jeśli jednak to coś na kształt stałego łącza… to hmm… coś się wymyśli.

Podaj jakie masz programy włączone w tle (korzystające z neta, typu firewall, komunikator, antywirus, p2p, etc…)

Łącze sie bezprzewodowao poprzez adapter który mam wpięty do gnazda USB w komputerze ( ten adapter wygląda tak 117139237398301512.jpg

W tle mam włączonego tylko Noda i czasami też Tibie czy Cs

To wyłącz tą tibię i cs a noda zaktualizuj przed sprawdzaniem pingu i wtedy patrz a nie w czasie gry, np przy zmianie mapy albo dynamicznej akcji w cs to będziesz miał taki ping skoro gra wykorzystuje łącze. Wyłącz gry i testuj:P

gdy wyłącze gry tez mam takie skoki

Dodane 12.08.2009 (Śr) 7:55

zmieniłem kanał tam w ustanieniach neo na stronce i tak samo jest. Tylko może odczułem że żadziej to sie dzieje