Logi Revo Uninstaler pozostałości po usuniętych programach

Witam

 

Zainstalowałem Revo Unn. i tak sobie spojrzałem na Logi . Czy to wszystko co widać na screenie  mam zainstalowane na kompie ?

 

c08c29fd450a.jpg

 

 

 

Tego jest ofkors więcej , wyczerpuje wszystkie litery alfabetu

Nie. To baza logów, czyli lista, według której revo obsługuje ewentualnie zainstalowane programy. Wszystkie rozpoznane i zainstalowane programy, wyświetlają się w revo w zakładce Deinstalator.

dzięki , już się bałem

 

ale czy widzi też pozostałości po usuniętych programach ? z opcji +/- program  windowsa? Bo widzę w Filesach foldery z programami które usunąłem wcześniej 

 

fajnymarian, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Pozostałości po już wcześniej usuniętych programach trzeba posprzątać samemu. Odznacza się w opcjach folderów ukrywanie chronionych plików i folderów, odznacza ukrywanie rozszerzeń, a zaznacza pokazywanie ukrytych plików i folderów. Zastosuj i OK. Potem przegląda się i kasuje pilnując, żeby czegoś potrzebnego przez pomyłkę nie usunąć. Niezwykle potrzebny jest program regseeker. Ustawia się polski i ma się wgląd na foldery ustawień, wyszukiwanie plików, wyszukiwanie w rejestrze, wykaz pustych wpisów w panelu dodaj/usuń programy, bezpieczne czyszczenie rejestru.

Rozumiem że ta procedura któą opisałeś należy do RUnin?

Nie. Czego wcześniej nie wysprzątał revo uninstaller, tego później nie znajdzie. Po revo też pozostają resztki. Różne programy/narzędzia pozwalają posprzątać pozostałości. No i trzeba samemu. Dużo sprząta JetClean. Przy instalacji trzeba kliknąć w DECLINE, a potem korzystać. Na domyślnych ustawieniach, jest to bezpieczny program i znajduje dużo więcej, niż ccleaner.