Microsoft Windows - Aplikacja nie odpowiada

Witam.

Ostatnio po włączeniu komputera po około 10 sekundach od pokazania się pulpitu komputer zawiesza się całkowicie, można tylko ruszać kursorem, który jest w pozycji “zajęty”. Po odczekaniu chwili wyskakuje takie okienko rA0fT.png

Postąpiłem tak jak tu - http://forum.dobreprogramy.pl/windows-komunikat-brak-odpowiedzi-migoczace-okna-t364811.html, ale po kilku włączeniach komputera problem powrócił.

System oczywiście Windows 7, nie podkręcałem, ani nic. Nigdy się nic takiego nie działo. Nadmienię, że ostatnio zaczęło wywalać bluescreeny.

W trybie awaryjnym wszystko jest okej.

Planuję zrobić format, ale czy jest jakieś choćby chwilowe rozwiązanie tego problemu?

pewnie jakaś aplikacja - program nie współpracuje w 100% z windows 7

Co dziwne, bo ostatnio nie instalowałem nic nowego, a problem wyskoczył dosłownie znikąd.

Ctrl+Alt+Del i uruchom menedżera zadań - zobacz z belki aplikacje i tam będzie ta która się nie może otworzyć.

Tak jak napisałem zawiesza się całkowicie. Gdybym sam mógł rozwiązać w ten sposób problem nie rozpoczynałbym wątku.

Uruchom z rejestrowaniem uruchamiania lub w ciągu tych 10 sekund przed zawieszeniem naciśnij te trzy klawisze.