Nie moge odinstalowac programu

witam, wraz z zakupem kamery otrzymałem płytę do obróbki wideo ćyberlink dvd suite 5{power dvd,power producer,power director} po zainstalowaniu i próbach pierwszych obróbek program powerdirector zaczą się wieszać i wyskakuje komunikat że system windows szuka problemu a po chwili drugi komunikat ze program został zamknięty prawidłowo .Postanowiłem odinstalować program i zainstalować jeszcze raz,w trakcie instalacji informacja powerdirector has been detected in your system. please uninstal first.Do you want to uninstal powerdirector klikam ok i komunikat error reading setup initialization file.Próby odinstalowania ten sam komunikat error… Proszę o pomoc najlepiej krok po kroku DZIEKI

sprobuj programem revo uninstaller

witam program revo uninstaller nie pomógł wybrałem opcję zaznacz wszystko i usuń potem skanowanie i usuń niby programu nie ma a przy instalacji nic się nie zmieniło Czy pozostaje mi tylko format kompa ![-o<

Spróbuj przeczyścić rejestr CClenerem lub podobnym programem tego typu.

Pozdrawiam!

A program był pod Twój system?

Przeskanuj kompa i rejestr CCleanerem

Klik

Program jest na XP a ja mam win 7 64bit

Dodane 08.08.2010 (N) 12:48

Wyczysciłem kompa ccleanerem i taki komunikat Plik odnoszący się do: C:\Program Files (x86)\CyberLink\PowerDirector\PDR.exe nie mógł być zlokalizowany. To jest często pozostawiane po odinstalowaniu oprogramowania.

Rozwiązanie: Usuń wartość z rejestru.

Jak to zrobić gdzie szukaćhttp://forum.dobreprogramy.pl/#

Dodane 05.09.2010 (N) 11:25

zrobiłem format kompa i po problemie