Nie moge znalezc bluetooth'a

Witam!

Mam nastepujacy problem:

Posiadam laptop Toshiba EQUIUM P300 16T. Laptop jest nowy, ma dopiero 1 tydzien.

Wszedzie pisze ze ma on wbudowany bluetooth. Ja natomiast nie moge go nigdzie znalezc. Ma on zainstalowane nastepujace sterowniki: Toshiba Bluetooth Stack for Windows Vista. Ma on jeszcze sterowniki do zainstalowania: Bluetooth Monitor. Zainstalowalem je ale nie dalo to zadnego rezultatu. Bylem w sklepie i pytalem sie o to i powiedzieli ze on nie ma bluetooth’a i musze go sbie kupic. Z drugiej jednak ztrony na stronie sklepu pisze ze ma bluetooth i na innych stronach tez.

Prosze o pomoc.

Dziekuje z gory.

Komputer–>prawy klik na właściwości–>sprzęt–>menadżer urządzeń / sprawdź czy masz tam tego bluetootch’a

Pewnie jest tak samo jak w Acer Extensa 5220, jest lampka, przełącznik z logiem Bluetooth, ale samego modułu nie ma. Założenie modułu do Acera kosztuje ok 90 zł. W Twoim pewnie też coś koło tego.

u mnie nie ma lampki ani loga:( ale za to na pudelku pisze ze ma bluetooth.

nie wiem co mam robic jak cos to sobie kupie tAKIE COS:

http://allegro.pl/item388965399_mini_bl … lacja.html

dzieki za odpowiedzi:)

I raczej Bluetootha nie znajdziesz, bo wedle specyfikacji technicznej Toshiba EQUIUM P300 16T nie posiada czegoś takiego.

Możesz jeszcze spróbować włączyć w-lan przyciskiem na obudowie laptopa i sprawdzić ponownie, ale prawdopodobnie będzie tylko Wi-fi.