Nie mogę oglądać filmów online

Cześć. Od pewnego czasu dzieje się tak, że nie mogę oglądać filmów online (np. wczoraj wszystko było ok, a dzisiaj nie mogę oglądać) np. z megavideo czy youtub’a. Pobrałam najnowszą Operę, Mozillę, Divix’a i dalej nic nie działa. Nie wiem o co chodzi. Dodam, że komputer jest czysty. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Masz jakiś zestaw Internet Seciurity lub Firewall? Co ostatnio robiłeś, chodzi mi modyfikacje systemu…

Mam Kasperkiego Internet Security. Nic nie modyfikowałam, tylko musiałam przywracać Windows z punktu.

Sprawdź dogłębnie ustawienia KIS’a. Czasami są takie auto-problemy. :lol: Ewentualnie spróbuj tymczasowo wyłączyć Kacpra i zobaczyć czy działa.

http://port25.technet.com/pages/windows-media-player-firefox-plugin-download.aspx

Pobrać zainstalować powinno już śmigać

PS.niech przeglądarka Firefox będzie zamknięta podczas instalacji :wink:

Pozdrawiam

izok1980, a co ma WMP plugin dla Firefox’a jak człowiek mówi, że mu strony streamingowe typu YouTube nie działają, gdzie player jest zrobiony we Flashu i to nie tylko pod Firefoxem, ale i Operą.

Wracając do tematu… spróbuj przeinstalować Flash Player.

Przeinstalowywałam. Ostatnio zamykałam porty wwdc, ale to chyba raczej nie ma z tym związku? Em, wyłączając Kaspra wyłączyłam też połączenia (czy coś) i nie mogłam wejść na żadną stronę, więc musiałam zrestartować komputer. A w ustawieniach wszystko jest normalnie. Tak jak przed tym problemem.

Dodane 28.11.2009 (So) 23:27

O teraz znów działa! I tak jest prawie codziennie. Może to coś z neostradą? Bo ostatnio cały czas mi się rozłącza i muszę czekać ok. 5 min. żeby się od nowa automatycznie włączyła. Myślałam, że mam zwangi, ale komputer czysty. Ale film bardzo się zacina, choć jest cały załadowany.

Koleżanko ja też miałem kisa i miałem ten sam problem. Napisz tam do nich do pomocy oni ci dadzą jak się nie mylę takie narzędzie do loga. Albo od razu ci napiszą co musisz zmienić. Ale mi po tym jak naprawiłem to filmiki mimo to strasznie powoli się bufrowały ;/ Może u CB będzie lepiej. Jeszcze przed napisaniem możesz jeszcze raz odinstalować i jeszcze raz zainstalować pakiet kisa.

EDIT ///

Zapomniałem podać :stuck_out_tongue: Tutaj się zgłoś powinni ci pomóc. support@kaspersky.pl

Na pewno to nie wina KIS’a bo gdy go odinstalowałam jest to samo… Myślę, że to coś z Livebox’em bo co 5 min. się wyłącza i muszę czekać następne 5, żeby się włączył… Same problemy z TP, ale jedno dobre - zmienne IP.