Nie da się skompilować w Borland Delphi 7

Od wczoraj mam problem ze skompilowaniem mojego programiku w aplikacji Borland Delphi 7. mianowicie pierwsza wersja została już wydana a teraz chcę zrobić drugą z kodu źródłowego i naprawić błędy itd… ale gdy chce skompilować pojawia się tylko ten błąd:

ip44qt.jpg

nie wiem o co z tym chodzi, niby że coś używa tego pliku… na google szukałem i nic nie udało mi się znaleźć na ten temat, problemu rozwiązać nie umiem, a drugą wersje mojego programu muszę wydać :frowning:

proszę o pomoc :frowning:

Dodane mniej niż minutę temu

Pomoże ktoś???

Musisz użyć innej nazwy wyjściowej. Ta, której używasz już istnieje.

Czyli że mam zmienić nazwę programu???

Po prostu dodaj coś do nazwy wyjściowej. Później to zmień.

ok, zmieniłem nazwę i teraz mi pisze “Musiker must me specified” czy jakoś tak ![;

Daj zrzut z zapisu błędu.

Jak chcesz pomocy, to przyłóż się, a nie pisz “czy coś takiego, jakoś tak, etc…”

Co My tutaj … Wróżki ?

Dobra, nie wiem… jak mam te nazwę zmienić??? :evil: zmieniłem nazwę pliku i jakieś dziwne błędy wyskakują i zaraz znikają… :evil:

nie znam się nad tym Borland delphi 7… dopiero co go zainstalowałem wczoraj… poza tym jest po angielsku a ja nie jestem słownik polsko-angielski by wiedzieć np. co to znaczy po angielsku jakieś słwo.

To zrób człowieku screen’a, albo daj sobie spokój!

Albo (jeżeli to nie jest tajna rządowa aplikacja, a stopień Twoich umiejętności mówi mi, że nie) podaj link do kodu na priv albo gdziekolwiek, to sam spróbuję to skompilować.

Tego nie umiesz, tego nie potrafisz, tego robił nie będziesz…

A co ja, niania jestem ?

Chcę Ci pomóc, ale Ty stawiasz opór przy wykonywaniu najprostszych komend…

Myślisz, że każdy, kto zaczynał zabawę z kompilatorem instalował go i już wszystko wiedział ?

Odrobinę cierpliwości, dociekliwości i samozaparcia.