Skocz do zawartości

r   e   k   l   a   m   a

Zdjęcie

niskie ceny norton 360


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedzi w tym temacie

#1 darian

darian
  • Użytkownicy
  • 133 postów

Napisano 01.07.2013 - 15:36

Szukam Nortona 360 cena u producenta to 249.99zł na Allegro 49.99zł chcę kupić legalny produkt,czemu taka różnica cen? producent nie umożliwia(ja nie widzę) ochrony tylko jednego komputera a 3. ten pakiet z allegro przeznaczony jest do ochrony jednego komputera. Jak to jest? możliwe że ktoś kupił od producenta i odsprzedaje niewykorzystane klucze/stanowiska?

#2 lukasz_n

lukasz_n
  • Użytkownicy
  • 159 postów

Napisano 02.07.2013 - 12:55

Co do takich "okazji" to byłbym bardziej niż ostrożny. Sam kiedyś z powodu oszczędności zakupiłem taki klucz, co 2- 3 dni był on blokowany i tak pisałem te emaile do tej firmy średnio właśnie co 2- 3 dni i mi dawali nowy klucz "na pewno prawidłowo działający"- według nich. Po kolejnej blokadzie klucza napisałem do nich żeby oddali mi pieniądze bo te klucze to jakaś kpina, w odpowiedzi dostałem klucz i co dziwne działa do dzisiaj-> zakup ponad 8 miesięcy temu.
Osobiście nie radzę kupować takich tanich kluczy z allegro, tylko stracisz pieniądze. Możesz się zainteresować aukcjami gdzie są oferowane produkty anglojęzyczne, zauważyłem że zwykle są tańsze(pewnie zakup od osoby prywatnej) i raczej przywiezione zza granicy.