Nowy procesor intel core i5 4460 czarny ekran

Siemka mam problem zamontowałem nowy procesor i5 4460 jednak jak właczam komputer mam czarny ekran. Po zmianie na poprzedni komputer zaskakuje normalnie o co może chodzić ? Na stronie asrocka napisane jest że procesor wymaga wersji biosu 1.50 a ja mam 1.60 więc o co może chodzić ?

W BIOS przed zmianą procesora ustaw 'Load Fail Safe Defaults". BIOS przy nagłej zmianie procesora może wyprowadzać złe napięcie (zazwyczaj za niskie) by “obudzić” procesor. Takiego podzespołu nie zmianie się “od tak”, bez gmerania w BIOS.

Restartowałem bios baterią chyba na jedno wychodzi ? a jestem pewny ze sie zresetował bo na pentiumie zmieniła się godzina i data 

Czyli, albo CPU uszkodzony, albo płyta takowego nie obsługuje - wybieraj?

 

Edit:

 

A pamięć masz jaką DDR2, czy DDR3? bo może tu problem?

Jak nie obsługuje jak jest na stronie asrocka :E spróbuję zaktualizować bios do wersji 1.80 bo niby wymaga 1.50 ale na stronie do pobrania jest tylko 1.0 ,1.20 , 1.60 , 1.80 żadnego 1.50 nie ma 

 

Edit

 

pamięć 4x2 gb ddr3

Zobacz co dopisałem?

 

http://ark.intel.com/pl/products/80817/Intel-Core-i5-4460-Processor-6M-Cache-up-to-3_40-GHz

 

Edit:

 

No to cudów nie ma - wygląda,że uszkodzony.

 

Dla spokojności trzeba go gdzieś sprawdzić?

 

No i rozumiem, że masz pamięć min DDR3 - 1333?

tak 1333

A jeszcze wyjmij kartę grafiki i sprawdź na integrze z CPU.

Już to robiłem udało mi się właśnie zaktualizować bios do 1.80 zobaczymy czy to coś da zaraz napiszę czy przed wsadzeniem i5 znowu wyciągnąć baterię ? 

I5 założony i reset biosu i Save i test.

No to chyba jednak uszkodzony :confused: Komp odpala ale monitor włazi w stan czuwania i jak na złość czyli co gwarancja ? 

Hmm dziwne włączyłem drugi raz i zaskoczyło komputer się włączył i widać obraz. Wszystko ogarnę puszczę occt i zobaczymy czy okey wszystko

przełączanie grafiki nie zawsze działa jak trzeba. to czesty problem.

No najwidoczniej to było problemem dzięki chłopaki za szybką pomoc :)