Obraz instalacyjny ze zintegrowanym Update

Witam.

Mój komputer oastatnio wymusił na mnie reistalację systemu więc pobałem z MSDN obraz Windows 8.1 i zainstalowałem. Wcześniej miałem system win8.1 z Update (tym, który m. in. przypinał aplikacje Modern do paska zadań), a obraz, który pobrałem to była ta pierwsza wersja.

 

Teraz mój komputer nie chce współpracowac i od wczoraj próbuję zainstalować czy to ręcznie czy przez Windows Update ten nieszczęsny Update. I tutaj pojawia się moje pytanie. Czy jest możliwość pobrania skądś (z jakiegoś wiarygodnego źródła) obrazu Windows 8.1 Pro ze zintegorwanym Update? Ewentualnie czy ktoś poradzi mi co zrobić, żeby ten update wymusić - bo on się ani nie ściąga w Windows Update, a p[rzy ręcznej instalacji jakby się zawiesza i po pół godziny nie ma żadnych postępów…

Możesz zawsze sam zintegrować z obrazem update, a do tego nawet dodać WIMBoot.

Na MSDN dostępny jest obraz z zintegrowanym Update 1, więc jeżeli masz dostęp to nie ma potrzeby szukać :slight_smile:

No własnie nie mogę pobrac kolejnego Windowsa 8.1 z Update bo to jest MSDN AA - mogę pobrac tylko jeden system… a pobrałem 8.1 bez tego update. W sumie sam nie wiem czemu bez tego pobrałem…