Panel administracyjny joomla po przeniesieniu na inny hosting

Witam,

Witam

Zgrane z bazą danych. W configuration wszystko podmienione. To prawda, że joomla stara, jednak na starym hostingu wszystko działa. 

no to trzeba przeczytać czy Twoja wersja Joomla działa na wersjach bazy danych i PHP’a nowego usługodawcy. Przecież co usługodawca to inne ma parametry , systemy itd…

Ok a teraz jeszcze jedno pytanie:

Strona się nie ładuje czy pojawia się jakiś błąd przy logowaniu? Na cba korzystałeś z własnej domeny? Na nowym hostingu masz własną domenę czy masz stronę w domenie usługodawcy?

No więc jak próbuje wejść na panel administratora na superhost to mi się wyświetla ta strona:

http://www.fotoszok.pl/upload/e817114e.png

 

Nie wiem dlaczego, ale przekierowuje jakby na cba.pl. Więc ja nawet nie mogę się zalogować.

Na cba miałem po prostu założone darmowe konto, stworzyłem tam FTP i bazę danych i zainstalowałem joomle.

A na superhost mam hosting i oprócz tego mam tam kilka darmowych domen i do każdej jest osobny FTP. 

Głowię się nad tym spory czas, próbuje coś działać w pliku configuration.php i nic.

Zobacz czy w głównym folderze Joomla! lub folderze /administrator/ na superhost nie masz pliku index.html z tą treścią.

jak przenosiłeś stronę, w jaki sposôb? Proste do zrobienia, każdy się głowi. Rozwiązanie w ciągu 25-30 minut.


Problemy rozwiązujemy na forum.

roobal

Poszedłem z linkiem ze zrzutu i wygląda na to, że po przeniesionu strony wszystko działa i można bez problemu dostać się do panelu administratora. Czy udało Ci się rozwiązać problem?

OK. Na forum. Wieczorem podam mu rozwiązanie